جستجو در خودروبانک

کارمانیا یکی از خودروسازان خصوصی ایران است که پس از شروع گسترده در ابتدای امر، در تحویل خودروهای پیش فروش شده دچار مشکل شده است. این شرکت طی چند سال اخیر تلاش‌های بسیاری را برای تامین تعهدات معوقه به انجام رساند که اکثر آن‌ها بی‌نتیجه بوده‌اند.
عمده تعهدات کارمانیا مربوط به خودرو شاسی‌بلند بی وای دی S7 است که به دلیل ترک ناگهانی ایران از سوی بی وای دی، تولید این خودرو در ایران امکان‌پذیر نبوده است. کارمانیا پیش از این تلاش کرد تا تعهدات معوقه خود را با تحویل خودروهای اس دبلیو ام جبران کند.
حال پس از ناکامی کارمانیا در تبدیل تعهدات خود به اس دبلیو ام G01، این شرکت 500 دستگاه جک S5 فیس‌لیفت را از کرمان موتور خریداری کرده است. این خودروها برای تبدیل تعهدات بی وای دی S7 در نظر گرفته شده‌اند. جک S5 فیس لیفت یکی از محصولات جدید کرمان موتور برای بازار خودرو ایران است که با چهره متفاوت و پیشرانه جدید نسبت به نسل قبلی تولید می‌شود. با توجه به گستردگی شبکه خدمات پس از فروش کرمان موتور، به نظر می‌رسد مشتریان زیان دیده بی وای دی S7‌ از پیشنهاد جدید کارمانیا رضایت داشته باشند.

گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari