بعد از جدایی محمد نادری و میلیچ، فرهاد مجیدی برای پست دفاع چپ ابوالفضل جلالی مدافع آینده دار سایپا را مدنظر داشت و بعد از چند روز مذاکره بین باشگاه استقلال و سایپا، این بازیکن در نهایت با قراردادی ۲ ساله به استقلال پیوست. بازیکنی که با وجود سقوط تیمش عملکرد خوبی در فصل قبل به نمایش گذاشت و حتی توسط اسکوچیچ به تیم ملی هم دعوت شد.
به گزارش خبرورزشی، جلالی حتی چند جلسه هم در تمرینات استقلال شرکت کرد ولی یک مصدومیت قدیمی‌کار دستش داد. جلالی در اواخر فصل گذشته از ناحیه زیر شکم دچار آسیب دیدگی شد و به همین دلیل چندی قبل مجبور به جراحی کرد. ابوالفضل بعد از پشت سر گذاشتن دوران نقاهت خود، طی روزهای اخیر به صورت منظم و با انگیزه بالا در تمرینات استقلال شرکت می‌کرد تا خودش را به شرایط بازی برساند.
استقلالی‌ها برای رسمی کردن خرید رودی ژستد مهاجم فرانسوی خود قصد داشتند نام احمد موسوی را از لیست خارج کنند ولی این بازیکن حاضر به همکاری نشد تا فرهاد مجیدی به سراغ جلالی برود. سرمربی استقلال که ارتباط بسیار خوبی با جلالی دارد از او خواست به دلیل اینکه برای آماده شدن نیاز به زمان بیشتری دارد با خارج شدن اسمش از لیست موافقت کند و در نیم فصل دوباره به تیم برگردد. اتفاقی که با موافقت جلالی انجام شد و باشگاه استقلال نام این بازیکن را از لیست خارج کرد تا بتواند قرارداد ژستد را ثبت کند.
از همین رو با جلالی تماس گرفتیم تا در این خصوص با او حرف بزنیم. صحبت‌های مدافع جوان آبی‌ها را بعد از خارج شدن نامش از لیست نیم فصل نخست استقلال را در گفتگو با خبرورزشی در ادامه می‌خوانید:
اول از شرایط خودت برای ما بگو …
خب من بعد از اینکه عمل جراحی زیر شکم را انجام دادم مدتی طول کشید تا دوران نقاهتم را پشت سر بگذارم. بعد از بهبودی کامل هم چند وقتی است در تمرینات حاضر می‌شوم و به صورت اختصاصی کار می‌کنم. خداراشکر حالم خیلی بهتر شده و به لحاظ آمادگی هم شرایط مناسبی دارم.
چه شد که باشگاه تصمیم گرفت نام تو را از لیست خارج کند؟
خب آن چیزی که من می‌دانم این است که کادرفنی قصد داشت یک بازیکن دیگر را از لیست خارج کند تا باشگاه بتواند قرارداد ژستد را ثبت کند. وقتی احمد موسوی قبول نکرد و با باشگاه به توافق نرسید؛ چند روز قبل فرهاد مجیدی با من صحبت کرد و موضوع خارج شدن اسمم از لیست را توضیح داد و مرا در جریان گذاشت. به هر حال تصمیمی‌بود که گرفته شد و اسم من از لیست خارج شد.
مجیدی نام من را از لیست استقلال خارج کرد/ بمب انگیزه هستم؛ اهداف بزرگی دارم/ بحث ناراحتی نیست اما ...
از این موضوع ناراحت نیستی؟
ببینید بحث ناراحتی نیست. اگر می‌خواهیم موفق شویم و جام بگیریم باید یکدل و متحد باشیم. به یکدیگر کمک کنیم تا استقلال نتایج خوبی بگیرد و موفق شود. همه ما عضوی از یک خانواده هستیم و قطعا از هم حمایت می‌کنیم. من به فرهاد مجیدی گفتم هرچیزی که بگویی گوش می‌دهم و آدمی‌نیستم که روی حرف مربی ام حرف بزنم. امیدوارم در نهایت همه چیز به نفع استقلال و هوادارانش رقم بخورد چون موفقیت استقلال، موفقیت همه ما است. این کاری بود که از دستم بر می‌آمد و انجام دادم. از این به بعد هم هرکاری بتوانم برای موفقیت استقلال می‌کنم.
از چه زمانی می‌توانستی برای استقلال بازی کنی؟
واقعیت این است که فکر می‌کنم از ماه آینده می‌توانستم کم کم به تمرینات گروهی اضافه شوم و به نظرم از هفته نهم یا دهم در شرایط مسابقه قرار می‌گرفتم و می‌توانستم بازی کنم.
قرار است از نیم فصل دوم به لیست اضافه شوی؟
بله در این مورد هم با کادرفنی صحبت کردم و قرار است که از نیم فصل دوم بار دیگر نامم در لیست قرار بگیرد. من اهداف بزرگی دارم و می‌خواهم در استقلال به این اهداف برسم؛ به همین دلیل مطمئن باشید سخت کار می‌کنم تا با قدرت برگردم. می‌خواهم بهترین بازی‌هایم را برای استقلال و هواداران استقلال به نمایش بگذارم و به نوعی بمب انگیزه هستم.
تکلیف حق و حقوقت چه خواهد شد؟
در این مورد چیزی نمی‌دانم و باید با فرهاد مجیدی و مدیران باشگاه صحبت کنم.
خیلی‌ها وقتی متوجه مصدومیت تو شدند بابت جذب تو به کادرفنی اعتراض کردند. ولی هواداران استقلال حمایت خوبی انجام دادند. در این مورد چه صحبتی داری؟
هواداران استقلال که خیلی محبت دارند و واقعا از رفتارشان سورپرایز شدم. در این چند وقت همه اعضای تیم و هواداران به من لطف داشتند و مرا شرمنده کردند. خیلی‌ها به من روحیه دادند و من جا دارد از اینجا از همه این عزیزان تشکر کنم. امیدوارم در زمین و با بازی‌هایم جواب این محبت‌ها را بدهم.
در مورد شرایط استقلال هم صحبت کن. شروع امیدوار کننده ای داشتید …
خب خداراشکر شرایط تیم ما خوب است و نتایج خوبی در ۳ بازی ابتدایی گرفتیم. ولی این پایان کار نیست. هدف ما قهرمانی در این فصل است و برای رسیدن به هدف خود باید همین روند خوب را تا پایان فصل ادامه دهیم تا بتوانیم جام بگیریم. کل تیم تلاش می‌کند امسال اتفاقات خوبی برای استقلال رخ دهد و امیدوارم در پایان فصل هدیه خوبی به هواداران بدهیم.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari