پیشرانه – نماینده مردم نطنز بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی گفت: اصلاح قیمت سبب شکوفایی صنعت خودرو می شود.
پیشرانه – نماینده مردم نطنز بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی گفت: اصلاح قیمت سبب شکوفایی صنعت خودرو می شود.
به گزارش وب سایت خبری«پیشرانه» رحمت الله فیروزی پوربادی با اشاره به موضوع اصلاح قیمت خودرو به عنوان یکی از ضرورت هایی که می تواند موجب شکوفایی این صنعت شود، گفت: اگر این امر موجب جبران ضرر و زیان خودروسازان در قیمت تمام شده محصولات و نیز به وجود آمدن رقابت و افزایش کیفیت محصولات شود، اقدام خوب و ارزشمندی است. اما اگر صرفا به دلیل افزایش قیمت ها ،آزاد سازی رخ دهد، برای کشور مضر است.
وی با اشاره به توان خودروسازان در تولید خودرو، اظهار کرد: خودروسازان می توانند تقاضای موجود در کشور را تامین کنند، چنانچه که مشاهده می شود، در کشور خودرو به وفور وجود دارد. اما تنها تعداد خودرو مهم نیست، بلکه باید بر روی کیفیت نیز کار شود تا خودرویی که در اختیار مردم قرار می گیرد، از ایمنی لازم برخوردار بوده و بتواند رضایت مردم کشور را جلب کند.
این عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با اشاره به زیان انباشته خودروسازان که موجب قرار گرفتن این صنعت در وضعیت بحرانی شده است، گفت: در صورت عدم حمایت دولت از خودروسازان و عدم موافقت با آزادسازی قیمت ها به شکلی درست و عادلانه، دولت باید به اصل نود پایبند بوده و ضرر و زیان خودروسازان را از طریق انجام اقداماتی کارشناسی و صحیح جبران کند. زیرا نباید اجازه دهیم صنعت فعال خودروسازی که پشتوانه اقتصاد و اشتغال در کشور است از دست برود.
به گفته وی، اگر مصالح مجموعه کشور در این است که اصلاح قیمت ها بر اساس رویکردی کارشناسانه اتفاق بیفتد و حاکمیت نیز این موضوع را بپذیرد، مشکلی در این امر وجود ندارد.
نماینده مردم نطنز بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به موضوع واردات خودرو، دو رویکرد و نگاه را برای این امر برشمرد و تصریح کرد: در موضوع واردات خودرو، یکی از نگاه ها، نگاه مقام معظم رهبری و سیاست های کلی نظام به این موضوع است که بر تقویت داشته های داخل تاکید می کند، همانطور که در سال ۸۹ و در جریان بازدید از شرکت ایران خودرو، ایشان بر روی حمایت از کالای داخلی و جلوگیری از وادرات خودرو، تاکید کردند.
وی افزود: نگاه دوم نیز واردات خودرو را محرکی برای ایجاد رقابت و کاهش قیمت محصولات داخلی می داند. این دو نگاه کلی وجود دارد، اما به نظرم باید سیاست های مقام معظم رهبری در راستای حمایت از تولید داخل، در کشوری جاری و ساری شود.
فیروزی پوربادی، با تاکید بر اینکه نگاه مجلس حمایت از صنعت و به ویژه خودروسازی است، اظهار کرد: نه تنها در خودرو بلکه در تمام حوزه ها باید داشته های خود را تقویت و از آنها حمایت کنیم تا بتوانیم در آینده نزدیک، خود تبدیل به یک برند جهانی در حوزه صادرات محصول به سایر کشورها شویم.
پست قبلی

محلول شوینده موتور چیست و چه کاربردی دارد؟
برنامه وزارت صمت جایگزین تلاش‌های مجلس شد
عرضه محصولات گروه بهمن به صورت آنلاین است
ثبت نام کرمان موتور / فروش کرمان موتور (ویژه آبان)

ارسال یک پاسخ


آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شاهین سایپا
پربازدیدترین خبرها
شاهین محصول جدید سایپا؛ مشخصات فنی، قیمت و رقبا
قیمت سایپا شاهین چه قدر خواهد بود؟
معرفی تصویری سایپا شاهین
شاهین سایپا یا دنا پلاس توربو
ام وی ام ۳۱۵ پلاس ؛ مشخصات فنی، قیمت احتمالی + عکس های لو رفته
گارانتی خودرو و نکاتی بسیار مهم درباره آن!
تعمیر و نگهداری
سوپرشارژر و توربوشارژر چه عملکردی داشته و چه تفاوت‌هایی باهم دارند؟
پیشرانه با تنفس مضاعف
بررسی عواملی که منجر به جوش آوردن پیشرانه می‌شود
وقتی پیشرانه جوشی می‌شود!
۶ اقدام اساسی برای سالم نگه داشتن خودرو
دلایل استارت نخوردن خودرو
تنظیم موتور خودرو چه زمانی لازم است؟
روغن ترمز مناسب خودرو را چگونه انتخاب کنیم؟
تلاش ما انتشار اخبار و مطالب روز حمل و نقل و وسایل نقلیه در ایران و جهان برای بازدیدکنندگان علاقه‌مند و ارائه و تبادل اطلاعات مفید و صادقانه در محیطی جذاب و دوستانه است. همچنین مایلیم تجربیات، دانسته‌ها و نظرات شما را که برای همگی ما مفید و راه‌گشاست، بدانیم.
افتخار می‌کنیم که همراه ما هستید.
پربازدیدترین خبرها
شاهین محصول جدید سایپا؛ مشخصات فنی، قیمت و رقبا
قیمت سایپا شاهین چه قدر خواهد بود؟
معرفی تصویری سایپا شاهین
اخبار داخلی
یک نماینده مجلس:
اصلاح قیمت سبب شکوفایی صنعت خودرو…
دیوان عدالت اداری مصوبه ناجا درباره…

محلول شوینده موتور چیست و چه…
«پیشرانه» گزارش می‌دهد
برنامه وزارت صمت جایگزین تلاش‌های…
توضیحات رییس سازمان فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن درمورد خبر عرضه محصولات بهمن در بورس کالا؛
عرضه محصولات گروه بهمن به صورت…
سلام! به اکانت کاربری خود وارد شوید
بازیابی پسورد
پسورد شما به ایمیل شما ارسال خواهد شد

source

توسط autokhabari