استقلال می توانست با پیروزی برابر فجرسپاسی، برای نخستین بار به رکورد 4 پیروزی متوالی در لیگ برتر دست پیدا کند که این اتفاق رخ نداد.
به گزارش ورزش سه، استقلالی ها تنها چند ثانیه تا کسب یک پیروزی شیرین فاصله داشتند. کیفیت بد زمین چمن استادیوم حافظیه سبب شده بود که شاگردان مجیدی نتوانند تاکتیک های مورد نظر کادرفنی را روی زمین پیاده کنند و با این وجود، آنها یک گل را از روی ضربه پنالتی توسط کوین یامگا به ثمر رساندند و آن را تا ثانیه های پایانی نیز حفظ کردند اما یک لحظه غفلت، باعث باز شدن دروازه این تیم شد.
در دقیقه 95 و در لحظاتی که فجر برای زدن گل تساوی روی دروازه استقلال خیمه زده بود، ارسال احمدرضا زنده روح به روی دروازه با ضربه سر سیروان قربانی همراه شد و این بازیکن گل تساوی شیرازی ها را به ثمر رساند تا چهارمین پیروزی متوالی شاگردان فرهاد مجیدی رقم نخورد.
این تساوی تلخ که در آخرین ثانیه های بازی رقم خورد، علاوه بر اینکه مانع از ثبت چهارمین پیروزی متوالی آبی پوشان شد، از خلق یک رکورد جدید و تاریخی نیز جلوگیری کرد. در واقع فرهاد مجیدی می توانست برای نخستین بار استقلال را به 4 پیروزی متوالی در 4 هفته ابتدایی لیگ برساند که چنین نشد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari