سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه بازیکنان این تیم هنوز هماهنگ نشده‌اند و دفاع تیمی هم دارای مشکل است، گفت: ایرادات پرسپولیس در بازی با الهلال عربستان عیان شد.
به گزارش مهر، حسین عبدی درباره عملکرد پرسپولیس در سه هفته ابتدایی لیگ برتر فوتبال گفت: برای بررسی وضعیت فصل جاری پرسپولیس لازم است چند ماهی به عقب برگردیم و عملکرد این تیم را از انتها فصل قبل مورد بررسی قرار دهیم. این تیم شاهد اتفاقات زیادی در نقل و انتقالات تابستانی بود. پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان هم خوب نبود. الهلال عربستان هم ایرادات فنی این تیم را عیان کرد.
سرمربی پیشین پرسپولیس درباره شکست این تیم مقابل آلومینیوم اراک افزود: ضعف‌های فنی پرسپولیس نه تنها مقابل آلومینیوم بلکه در دیدارهای قبلی هم نمود داشت. این تیم مقابل فولاد و نساجی هم خوب نبود اما از فرصت‌های گلزنی خود به خوبی بهره برد تا دو برد کسب کند.
وی با اشاره به ضعف تاکتیکی پرسپولیس تصریح کرد: استراتژی مالکانه پرسپولیس کمتر از قبل شده است. سرعت بازیکنان برای انتقال توپ از دفاع به خط میانی و حمله بسیار اندک است. پرسپولیس در هر سه بازی گل دریافت کرده است و این نشان از سیر نزولی تیمی دارد که قدرتمندانه دفاع می‌کرد.
عبدی درباره عملکرد خط دفاعی پرسپولیس و ایراداتی که به زوج فرشاد فرجی و سید جلال حسینی گرفته می‌شود، گفت: هر بازیکنی نسبت به یک ماه گذشته هم ممکن است دچار تغییرات فنی شود. تمام ارکان دفاعی پرسپولیس ایراد دارد. بدون شک نمی توان یک یا دو نفر را مقصر این عامل دانست. در فوتبال روز دنیا نحوه قرارگیری مهاجم در خط حمله هم اهمیت دارد؛ اینکه وقتی دفاع تیمی صورت می‌گیرد هافبک‌ها چگونه پاس‌های حریف را تخریب می‌کنند.
پرسپولیس نیاز به روان‌شناس دارد/ الهلال ایرادات فنی را عیان کرد
وی ادامه داد: متأسفانه بازیکنان تازه وارد با تیم هماهنگ نشده اند. تمام بازیکنان پرسپولیس همچنان ناهماهنگ هستند. سیستم دفاعی ایراداتی دارد. آنچه در پرسپولیس باید به آن توجه شود، حمایت بازیکن کناری است. وقتی یکی از مدافعان پرسپولیس دریبل می‌خورد کسی برای حمایت از او نمی‌آید.
عبدی درباره تعویض‌های یحیی گل محمدی در جریان بازی با آلومینیوم نیز صحبت کرد و گفت: تعجب می‌کنم بازیکنانی که هرگز بازی نکردند چرا موقع باخت وارد زمین شدند. هر یک از ایده‌های تعویض در این دیدار ایراداتی داشت. وقتی دو مهاجم را در بین دو نیمه عوض می‌کنید و گل می‌خورید مشخص است مهاجم دیگری باقی نمی‌ماند تا ترکیب را دستخوش تغییرات تهاجمی کند.
سرمربی پیشین پرسپولیس تصریح کرد: این رفتار نشان می‌دهد احتمالا هنوز شناخت خوبی از بازیکنان وجود ندارد؛ البته تمام تحلیل‌ها به عنوان یک کارشناس ساده است. قطعا مربیان تیم بهتر از هر کس می‌دانند شرایط هر بازیکن به چه شکل است.
پیشکسوت پرسپولیس به یحیی گل محمدی توصیه‌هایی نیز داشت. او درباره وضعیت جاری پرسپولیس خاطرنشان کرد: پرسپولیس باید تغییرات زیادی ایجاد کند. شاید اگر جای سرمربی پرسپولیس بودم یکسری افراد که دنبال منافع شخصی نیستند را به عنوان مشاور انتخاب می‌کردم. پرسپولیس قطعا نیاز به روان‌شناس هم دارد.
عبدی در پایان خاطرنشان کرد: این تیم برای ماندن در قله افتخارات باید تمام جوانب را زیر نظر داشته باشد. مشکلات فنی و مسائل روحی در پرسپولیس بسیار اهمیت دارد.
پرسپولیس نیاز به روان‌شناس دارد/ الهلال ایرادات فنی را عیان کرد
 
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari