درحالی‌که کمبود ادامه‌دار چیپ ها فولکس‌واگن را مجبور به حذف سیستم‌های اطلاعات سرگرمی از محصولات خود در برزیل کرده اما این برند آلمانی برنامه‌های بزرگی برای این بازار و منطقه آمریکای جنوبی دارد. فولکس‌واگن امروز اعلام کرد نه تنها سرمایه‌گذاری ۱ میلیارد یورویی در آمریکای جنوبی انجام می‌دهد بلکه خانواده جدیدی از خودروهای کامپکت یا جمع‌وجور را در این بازار عرضه خواهد کرد. این برند هم‌زمان با اعلام این خبر تیزری هم از خودروی جدید خود را منتشر کرده است.

این خودرو فولکس‌واگن پولو ترک نام داشته و اولین خودرو در این خانواده کامپکت می‌باشد. پولو ترک بر پایه پلتفرم MQB بکار رفته در طیف گسترده‌ای از محصولات گروه فولکس‌واگن شکل گرفته است. فعلاً جزئیات چندانی از این خودرو در دست نیست اما گفته می‌شود این خودرو از سال ۲۰۲۳ روانه بازار خواهد شد. پولو ترک قرار است در کارخانه تاباته برزیل تولید شود.
سرمایه‌گذاری سنگین فولکس‌واگن در این بازار زمانی انجام می‌گیرد که ژرمن‌ها انتظار نتایج فروش مثبتی را دارند. این اولین بار از سال ۲۰۱۳ تاکنون است که چنین خبری منتشر می‌شود. سرمایه‌گذاری موردبحث طی ۵ سال آینده انجام خواهد شد. فولکس‌واگن در سال ۲۰۱۷ تلاش‌های زیادی برای بهبود محصولات خود انجام داد و تنها در عرض ۴ سال تعداد ۲۰ خودروی جدید را روانه بازار آمریکای جنوبی نمود.

این خودروساز به شدت روی خودروهای الکتریکی سرمایه‌گذاری کرده و به دنبال عرضه محصولات الکتریکی و هیبریدی متنوع در سال‌های پیش رو است. اگرچه خودروهای الکتریکی هنوز سهم کمی از بازار را در دست دارند اما بر تعداد خریداران آن‌ها افزوده شده و با پیشرفت تکنولوژی بکار رفته در این خودروها مشتریان رفته‌رفته مزیت‌های زیاد خودروهای الکتریکی را مشاهده می‌کنند.
F22RAPTOR
جا داشت تو مملکت بجا۲۰۶ یه پولو میخریدی
تعادل
من نمیتونم صبر کنم
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari