دروازه‌بان اسبق پرسپولیس گفت: رادوشویچ ۳۰۰ هزار دلار پول می‌گیرد که اینطوری دروازه‌بانی کند و گل به این زشتی بخورد، واقعا که جای تاسف دارد.
به گزارش خبرورزشی، تیم پرسپولیس در هفته چهارم مسابقات لیگ برتر با توقف در خانه مقابل گل‌گهر سیرجان دو امتیاز حساس دیگر را هم از دست داد تا همچنان از صدر جدول دور بماند.
وحید قلیچ دروازه‌بان سال‌های دور پرسپولیس در گفت و گو با خبر ورزشی، درباره دیدار تیم‌های پرسپولیس و پرسپولیس و گل گهر سیرجان و همچنین دروازه‌بانی بوژیدار رادوشویچ توضیحاتی داد
تساوی پرسپولیس مقابل گل‌گهر را چطور ارزیابی کردید؟
باید خدا را شکر کرد که پرسپولیس نباخت. نمی‌دانم پرسپولیس چرا در این فصل نمی‌تواند بازی کند. انگار به پای بازیکنان پرسپولیس وزنه بسته اند و آن شادابی لازم را در این تیم نمی‌بینیم. از همه بدتر گلی بود که پرسپولیس خورد.
رادوشویچ روی گل مقصر بود؟
صد درصد مقصر بود. این دروازه‌بان ۳۰۰ هزار دلار پول می‌گیرد که اینطوری دروازه‌بانی کند؟ حالا اگر یک حرفی بزنیم می‌گویند دارد تیم را تخریب می‌کند ولی آخر این چه وضع دروازه‌بانی است؟ این چه خروجی بود که روی گل داشت؟ دروازه‌بان پرسپولیس این قدر ترسیده بود که از خانه می‌شد این را حس کرد. این وضع دروازه‌بانی اسفناک است. کلا جایگیری غلطی داشت.
تیم گل گهر را چطور دیدید؟
به نظر من گل گهر آمده بود همین یک امتیاز را بگیرد که گرفت. آنها در نیمه دوم فقط زیر توپ می‌زدند و تعویض می‌کردند تا بازی را از ریتم همیشگی‌اش بیاندازند. هرچه پرسپولیس در نیمه دوم می‌خواست به بازی سرعت بدهد تیم گل گهر بازی را از سرعت می‌انداخت که البته حق هم داشتند به هر حال در تهران روبروی پرسپولیس بازی می‌کردند. این ما بودیم که نباید به آنها فرصت می‌دادیم.
یعنی ضد فوتبال بازی می‌کردند؟
بله. اواخر بازی که دیگر فقط خطا می‌کردند و بچه‌های ما را می‌زدند یا خودشان را روی زمین می‌انداختند. دروازه‌بان شان در دقیقه ۹۳ دو دقیقه روی زمین خوابید ولی داور وقت تلف شده اش را محاسبه نکرد.
پیش بینی‌تان از بازی‌های بعدی چیست؟
پرسپولیس با این وضعیت بازی کردن نمی‌تواند مدعی باشد. این تیم به یک شوک وحشتناک نیاز دارد. یحیی گل محمدی باید به تیمش شوک بدهد. این بچه‌ها از بعد باخت به الهلال طلسم شده اند و هنوز در شوک آن شکست هستند. اصلا پرسپولیس این مدلی بازی نمی‌کرد. یعنی این تیم بود که ۵ سال متوالی قهرمان لیگ برتر شد؟ من معتقدم بازیکنانی که تازه به این تیم آمده اند باید قدر پیراهنی که به تن کرده اند را بدانند. هر یک امتیازی که از دست می‌رود جبرانش در ادامه سخت و سخت تر می‌شود.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari