شنیده‌ها حکایت از آن دارد که مهدی طارمی ستاره پورتو به عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال گفته است: «اسکوچیچ باشد من نیستم!»
به گزارش خبرورزشی، بدون شک خط خوردن مهدی طارمی از تیم ملی ایران آن هم در آستانه دو دیدار مهم برابر لبنان و سوریه جنجالی ترین خبر درباره تیمی‌است که قرار است برای حضور در دو مسابقه پیش رو به کشورهای غربی خاورمیانه سفر کند.
ایران در بازی اول مقابل لبنان قرار خواهد گرفت و سپس در اردن میهمان سوریه خواهد بود. این دو مسابقه هر دو بسیار سخت و نفسگیر خواهند بود و تیم ملی برای تضمین صعود و آرامش بیشتر برای ادامه مسابقات باید از حداقل فرصت‌ها استفاده کند.
حضور مهدی طارمی در این اردو می‌توانست ضریب اطمینان تیم ملی در خط حمله را بالاتر ببرد اما این طور به نظر می‌رسد که رعایت اصول انضباطی برای سرمربی تیم ملی اهمیت بیشتری داشته باشد.
هرچند فدراسیون به عنوان متولی فوتبال نگران دو بازی بعدی تیم ملی است که نگرانی به جایی است.
شنیدیم شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال که رابطه خوبی با ملی پوشان دارد پس از خط خوردن مهدی طارمی با ستاره پورتو تماس گرفته است تا در صورت فراهم بودن فضا وساطت کرده و با دراگان اسکوچیچ صحبت کند.
ظاهرا برخلاف روزهای گذشته که ستاره ایرانی پورتو جواب دراگان اسکوچیچ، وحید هاشمیان و کریم باقری را نداده بود این بار تلفن رئیس فدراسیون را برداشت.
شنیدیم مهدی طارمی که به شدت از تصمیم جدید دراگان اسکوچیچ و خط خوردن از تیم ملی ناراحت شده پس از صحبت با عزیزی خادم به رئیس فدراسیون گفته است: تا زمانی که این آقا (اسکوچیچ) باشد من نیستم!
حالا باید منتظر ماند و دید این ماجرا به کجا کشیده خواهد شد؟ دراگان اسکوچیچ در دیدارهای آینده تیم ملی نتیجه نمی‌گیرد، اخراج می‌شود و مهدی طارمی با سلام و صلوات برمی‌گردد یا اینکه سرمربی کروات با پیروزی و صدرنشینی در گروه A انتخابی جام جهانی، جایگاه خود را محکم تر کرده و اجازه پوشیدن پیراهن تیم ایران با ستاره پورتو نمی‌دهد یا در بهترین حالت و فرضیه آشتی کنان برگزار می‌شود و هم تیم ملی نتیجه می‌گیرد و هم طارمی دعوت می‌شود.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari