جستجو در خودروبانک
فروش خودرو های فیدلیتی و دیگنیتی در ماه آبان با استقبال مشتریان به اتمام رسید.
شرکت بهمن موتور در خبری با تشکر از استقبال مشتریان گرامی اتمام ثبت نام این مرحله را به دلیل تکمیل ظرفیت اعلام کرد.
در طرح فروش فوری، خودرو های فیدلیتی ودیگنیتی با قیمت قطعی و موعد تحویل یک ماهه عرضه شد.
در این مرحله علاوه بر محدودیت های اعلامی قبلی دو شرط دارا بودن گواهینامه معتبر و سن بالای 18 سال نیز به جهت توزیع بهتر خودرو ها و شرط ثبت نمایندگی در شهر و منطقه ثبت نامی ازشرایط خرید بود.
لازم به ذکر است در طرح های فروش فوری انلاین با تحویل ۳۰ روز کاری ،شرکت های تولیدی بر اساس میزان تامین و تولید و تحویل بر اساس تعهدات ایجاد شده، وبه منظور پاسخ به نیاز بازار، شرکت بهمن موتور طی هفته های آتی زمان ثبت نام بعدی را از طریق وبسایت گروه بهمن (www.bahman.ir) اعلام خواهد نمود.
شرکت بهمن موتور در تلاش است با افزایش هر چه بیشتر تولید پاسخ اعتمادو درخواست خرید مشتریان را فراهم کند و به مشتریان عزیزی که موفق به ثبت نام نشده اند اطمینان میدهد که با عرضه بیشتر این خودروها نیاز آنها را برآورده کند.
گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari