wp-header-logo-577.png

جستجو در خودروبانک
امروز نمایشگاه قطعات خودرو در محل دائمی نمایشگاه های تهران شروع به کار کرد و شرکت هایی نظیر عظام، کروز و یا ساپکو حضور دارند. اما نکته قابل توجه حضور خودروی تارا اتوماتیک در غرفه شرکت ساپکو است، خودرویی که هنوز به بازار نیامده و نسخه دنده ای آن تنها چند وقت است که به مشتریان تحویل داده شده است. خودروی تارا اتوماتیک به پیشرانه TU5P مجهز است که با حجم 1.6 لیتری خود می تواند 113 اسب بخار در 5800 دور و 144 نیوتن متر در 4000 دور را تولید کند. گیربکس بکار رفته روی این خودرو 6 سرعته خودکار است.

تارا اتوماتیک

فرمان تارا اتوماتیک برقی است و روی آن برخلاف نسخه دنده ای، رینگ های آلومینیومی 16 اینچی نصب شده است. دسته دنده و فرمان تارا اتوماتیک چرمی هستند و امکاناتی نظیر سیستم کنترل فشار باد لاستیک ها TPMS و یا سانروف نیز روی تارا اتوماتیک نصب شده است.
جلوپنجره تارا اتوماتیک شبکه ای شده که نسبت به مدل دنده ای بسیار چهره بهتری دارد. به نظر می رسد که بزودی تارا اتوماتیک بزودی توسط ایران خودرو عرضه خواهد شد.
گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari