شرکت های زنجیره تامین گروه خودروسازی سایپا با حضور پررنگ در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو، دستاوردهای خود به ویژه در نهضت بومی سازی قطعات و برنامه ساخت داخل را در معرض بازدید گذاشتند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از سایپانیوز، دو شرکت سازه گستر و مگاموتور سایپا به همراه تامین کنندگان قطعات محصولات گروه خودروسازی سایپا در دو طبقه سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی حضور پیدا کرده و محصولات خود را به نمایش گذاشتند.
شرکت سازه گستر سایپا به همراه ۲۴ شرکت قطعه ساز خود در فضایی به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع در نمایشگاه شانزدهم حضور دارد. این شرکت ها در زمینه های قطعات های‌تک، جعبه فرمان، ای.سی.یو و قطعات الکترونیک فعالیت می کنند.
بخش قابل توجهی از محصولات و قطعات نمایش داده شده در سالن گروه خودروسازی سایپا به قطعاتی اختصاص دارد که در پنج میز داخلی سازی قطعات در دو سال گذشته داخلی سازی شده اند.
شرکت مگاموتور  نیز با ۱۸ شرکت قطعه ساز خود در ۷۳۰ متر مربع فضای نمایشگاهی حضور پیدا کرده است.
این شرکت ها نیز قطعات های‌تک، موتور، گیربکس و اکسل خودروهای گروه سایپا و قطعات داخلی سازی شده در ۵ میز داخلی سازی شامل موتور شاهین، گیربکس دستی شاهین، موتور ارتقا یافته m15GSI ، رگلاتور فشار سوخت مجموعه پلوس چپ و راست و…. تولید می کنند.
 
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com

source

توسط autokhabari