جستجو در خودروبانک
در مراسمی با حضور مدیران شرکت کویر تایر و خودروسازی فردا، تفاهم‌نامه همکاری به منظور تأمین ۵۰ هزار حلقه تایر رادیال سواری برای خودروهای شاسی بلند این شرکت خودروسازی به امضا رسید.
سید محمد حسین زینلی در این مراسم گفت: آغاز همکاری با یکی از خودروسازان به روز، پویا و قدرتمند کشور موجب افتخار کویر تایر است و امضای این تفاهم‌نامه برای تولید انبوه تایر، ضمن توسعه همکاری‌ها و ایجاد اشتغال، در خودکفایی کشور نیز تأثیرگذار خواهد بود.
خودروسازی فردا در حال حاضر 3 خودروی شاسی بلند و یک خودروی سدان را روی خط تولید دارد. حدود 20 الی 30 درصد از خودروهای تولیدی این خودروساز خصوصی، داخلی سازی شده و این شرکت اعلام کرده که کویرتایر می تواند استانداردهای لازم را برای طرف چینی این شرکت تامین کند.
خودروسازی فردا اعلام کرده که تا پایان سال آتی شمسی قصد دارد حداقل ۱۵ هزار دستگاه خودرو سواری و شاسی بلند تولید کند این قرارداد تامین 50 هزار حلقه ای در جهت تامین این میزان تیراژ تولید خودرو است.

گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari