صبح امروز تصاویری از اعتراض کارگران شرکت ایران‌خودروی تبریز در فضای مجازی منتشر شد و در پی آن مدیرعامل این شرکت در این خصوص توضیحاتی ارائه کرد.
حمید حاجی‌زاد منصور مدیرعامل شرکت ایران‌خودروی تبریز گفت:درخواست کارکنان مبنی بر تسریع اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل بوده و بنابر اعلام وزارت کار و طبق پیگیری‌های انجام شده بیش از ۸۵ درصد این طرح پیشرفت داشته است.
اخبار تبریز حمید حاجی زاد منصور کیست مدیر عامل ایران خودرو کیست مدیرعامل ایران خودرو تبریز اخبار ایران خودرو تعداد پرسنل ایران خودرو حقوق کارکنان دولت قیمت سمند سورن پلاس
اوافزود:اصلا موضوعاتی همچون تاخیر در پرداخت حقوق کارکنان این شرکت صحت نداشته و تمامی حقوق و مزایای قانونی کارکنان مطابق با قانون کار محاسبه و پرداخت می‌شود.
او از رسانه‌های محلی خواست قبل از انتشار اخبار از صحت و سقم آن از مبادی ذی‌صلاح کسب اطلاع کرده تا به مشکلات صنعت خودرو دامن زده نشود.
مدیرعامل شرکت ایران‌خودروی تبریز همچنین از تولید روزانه ۴۰۰ دستگ‌ها خودروی سمند و سورن پلاس در این سایت خبرداد و گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون ۲۱ هزار دستگاه محصول سورن تولید و روانه‌ی بازار شده است.
حاجی‌زاد منصوردر بخش دیگری از این گفتگو خاطرنشان کرد: تا پایان سالجاری قرار است ۳۲ هزار دستگاه سورن پلاس نیز در این سایت تولید شود.
اودر پایان با شاره به اینکه تاکنون ۷۰ درصد برنامه‌ی تولید سورن پلاس در این سایت محقق شده است خاطرنشان کرد: با وجود بحران شیوع ویروس کرونا و تأثیر بر فعالیت این سایت، شرکت ایران خودرو تبریز توانست با تلاش و همت کارکنان بیش از ۴۰ هزار خودروی سمند و سورن تولید کند که این تعداد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد ۵۵ درصدی داشته است.
منبع:خبرنگاران جوانsource

توسط autokhabari