مشاور نخست وزیر پاکستان در امور صنعت، بازرگانی، تولید و سرمایه گذاری در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو از دستاوردها و توانمندی های گروه صنعتی ایران خودرو و زنجیره تامین آن در زمینه توسعه خودکفایی و تعمیق ساخت داخل قطعات و مجموعه های خودرو در غرفه ساپکو بازدید کرد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از ایکوپرس- عبدالرزاق داود، ضمن ابراز خرسندی از روند پیشرفت صنعت خودرو و قطعه سازی ایران، از محصول تارا بازدید کرد و پیشرفت‌های گروه صنعتی ایران خودرو را در زمینه توسعه خودکفایی قطعات و تولید محصول تارا خارج از تصور دانست.
مشاور نخست وزیر پاکستان در امور بازرگانی و سرمایه‌گذاری پاکستان در دیدار با مدیرعامل ساپکو ضمن تقدیر از پیشرفت‌های گروه صنعتی ایران خودرو و مجموعه قطعه‌سازی، بر توسعه روابط  بین دو کشور تاکید کرد و دستاوردهای زنجیره تامین گروه صنعتی ایران‌خودرو را در خودکفایی قطعات، بستری برای پیشرفت‌های آینده صنعت خودروسازی ایران دانست.
 
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com

source

توسط autokhabari