یکی از بهترین‌های تاریخ فوتبال ایران قبل از آنکه در فوتبال لقب جادوگر را به خودش اختصاص دهد، در فوتسال، توجه همه را به سوی خودش جلب کرد.
به گزارش فوتبالی، امروز تولد 43 سالگی علی کریمی است. بازیکنی فوق تکنیکی که به جز جادوگر، از لقب سلطان دریبل هم برای او استفاده شده است.
قبل از اینکه کریمی با پیراهن پرسپولیس، فوتبالدوستان را محو تکنیک بالایش کند، در فوتسال، صاحب اسم و رسمی شده بود و به عنوان بازیکن تیم فتح، توانست توجهات را به سمت خودش جلب کند.
یکی از سایتهای خبری درباره علی کریمی فوتسالیست نوشته است:  سال 1375 در جام رمضان تیم فتح با ستاره ای که تنها 18 سال داشت یکه تازی می کرد. علی دایی ستاره آن روزهای فوتبال ایران که به همراه دوستان خود در این جام حضور داشت در چند صحنه در دام تکنیک این جوان 18 ساله افتاد و این بازیکن گمنام با دریبل های ناب خود دایی را آزار داد!
 همین درخشش کافی بود تا سرخابی پایتخت برای به خدمت گرفتن کریمی دست به کار شوند، در نهایت سال 1377 کریمی پس از گذراندن دوران خدمتش در تیم فتح به عضویت پرسپولیس تهران درآمد.

 
در عکس تیمی از فتح، به جز علی کریمی، دو چهره سرشناس دیگر هم حضور دارند. فرشید کریمی که دروازه‌بان فتح بوده و مرحوم بابک معصومی که پیراهن شماره 11 در عکس کاملا مشخص است.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari