در فروم کوروت اطلاعاتی منتشر شده که هرچند منشأ آن مشخص نیست اما تایم ۱۰.۶ ثانیه را برای مسافت ۴۰۰ متر Z۰۶ جدید نشان می‌دهد.
هرچند شورلت کوروت Z۰۶ جدید رسماً معرفی شده است اما جذاب‌ترین مشخصات پرفورمنسی آن هنوز رسماً منتشر نشده‌اند. بااین‌حال، خوشبختانه وقتی حرف از پرفورمنس خودروهای اسپرت آمریکایی باشد، فروم‌های اینترنتی همیشه برای افشای اطلاعات مفید هستند.
شورلت کوروت Z06 مشخصات شورولت کوروت Z06 مشخصات شورلت کوروت شورلت کوروت محصولات جدید شورولت شرکت شورلت بهترین خودروهای 2022 مجله خودرو معرفی خودرو مجله خودرو کارستان
حال نیز در فروم کوروت اطلاعاتی منتشر شده که هرچند منشأ آن مشخص نیست اما تایم ۱۰.۶ ثانیه را برای مسافت ۴۰۰ متر Z۰۶ جدید نشان می‌دهد.این عدد قابل‌توجهی است زیرا برای مقایسه، Z۰۶ قبلی ۴۰۰ متر را در ۱۰.۹ ثانیه طی می‌کرد و پورشه ۹۱۱ توربو S کنونی این کار را در ۱۰.۱ ثانیه انجام می‌دهد. البته هیچ نشانه‌ای مبنی بر معتبر بودن این اطلاعات وجود ندارد و شورلت نیز هنوز واکنشی به آن نشان نداده است.
https://cdn.mashreghnews.ir/d/2021/11/08/4/3306533.jpg
همچنین این احتمال وجود دارد که این تایم با تجهیزات سفارشی خاصی مثل لاستیک‌ها و یا تحت شرایط خاصی با رانندهٔ آزمایشی شورلت ثبت شده باشد و در حالت عادی تفاوت داشته باشد.
درهرحال، هرچند تایم ۴۰۰ متر خودروهای پرفورمنس همیشه برای طرفداران جذاب و سرگرم‌کننده است اما مسابقهٔ درگ هرگز بهترین معیار برای سنجش توانایی‌های خودرویی مثل کوروت Z۰۶ نیست زیرا این سوپرکار موتور وسط آمریکایی با نیروگاه ۶۷۰ اسب بخاری دور بالا به‌احتمال‌زیاد در پیست‌های پیچ‌درپیچ یک هیولای مطلق خواهد بود.
منبع: پدالsource

توسط autokhabari