علیرضا ابراهیمی مدافع پرحاشیه پرسپولیس عملکرد ضعیفی مقابل تیم سابقش داشت.
به گزارش خبرورزشی، یکی از نکات قابل تامل بازی پرسپولیس مقابل آلومینیوم که با باخت سرخ پوشان همراه شد در کنار عملکرد ضعیف بازیکنان پرسپولیس، تعویض‌های عجیب و بی اثر یحیی گل محمدی بود.
یکی از تعویض‌های پرسپولیس در این بازی ورود علیرضا ابراهیمی در دقیقه ۸۸ بود. این بازیکن  که در این فصل به پرسپولیس آمده در آخرین تمرین پرسپولیس قبل از شروع فصل جدید و  بازی با فولاد نسبت به نیمکت‌نشینی اعتراض کرد و حواشی زیادی را به وجود آورد. همین موضوع باعث شد تا یحیی گل‌محمدی نام این بازیکن را از لیست بازی با فولاد خط بزند.
ابراهیمی بعد از چند جلسه غیبت در تمرینات با عذرخواهی توانست مجوز تمرین را بگیرد ولی یحیی گل محمدی در اقدامی خوب نام این بازیکن پرحاشیه را از فهرست بازی مقابل نساجی خط زد تا مدافع تیمش را تنبیه کرده باشد.
با این حال بعد از عذرخواهی این بازیکن از کادر فنی و بازگشت به تمرینات، یحیی اجازه سفر به اراک را به این بازیکن داد و ابراهیمی در لیست بازی مقابل آلومینیوم قرار گرفت و برای دقایقی هم بازی کرد.
نکته عجیب ماجرا این جا بود که ابراهیمی که ذاتا یک مدافع میانی است به عنوان مهاجم به زمین آمد و در خط حمله بازی کرد. یحیی با این تعویض قصد داشت روی ارسال‌های بلند و ضربات سر این بازیکن به گل برسد ولی تعویض مدافع جنجالی پرسپولیس هم نتوانست مانع از شکست این تیم شود.
اما در بازی مقابل گل گهر که تیم سابق ابراهیمی بود یحیی تصمیم گرفت تیمش را با ۳ مدافع میانی ارنج کند و به همین دلیل ابراهیمی برای اولین بار فرصت بازی در ترکیب اصلی پرسپولیس را بدست آورد.
ابراهیمی در این بازی یک نمایش تقریبا ضعیف داشت و روی تک گل خورده تیمش هم بی تقصیر نبود. همین موضوع هم باعث شد تا گل محمدی بین دو نیمه بازی با گل گهر این بازیکن را تعویض کند و تغییر سیستم دهد. اتفاقی که نشان می‌دهد یحیی از عملکرد ابراهیمی رضایت کافی نداشته است.
نکته عجیب اینجاست که این بازیکن مدعی بود که باید در پرسپولیس به عنوان یار فیکس به میدان برود و کیفیت فنی خودش را از سایر مدافعان پرسپولیس بالاتر می‌دانست اما در عمل و چیزی که ما دیدیم کاملا متفاوت بود و یحیی با وجود اشتباهاتی که در چند وقت اخیر داشت کاملا در مورد این مدافع جنجالی حق داشت.
به نظر می‌رسد ابراهیمی برای اثبات ادعای بزرگش در خصوص فیکس بازی کردن باید خیلی بیشتر تلاش کند و خودش را به کادر فنی و هواداران پرسپولیس به اثبات برساند.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari