آیا مهدی طارمی قربانی یکسری اتفاقات در تیم ملی شده است؟
به گزارش فوتبالی، معتبرترین روایتی که درباره خط خوردن مهاجم پورتو از تیم ملی وجود دارد، این بوده که او حاضر نشده درباره توئیتش توضیحی بدهد یا حداقل با اسکوچیچ در موردش صحبت کند تا سرمربی تیم ملی روی نام او خط قرمز بکشد.
این وسط برخی اخبار غیررسمی حاکی از آن است که طارمی تنها بازیکن تیم ملی نیست که با سرمربی تیم ملی بر سر مسائلی اختلاف نظر دارد منتهی به جز او کسی حاضر نشده به مصاحبه اسکوچیچ درباره ضعف بازیکنان ایرانی در تاکتیک‌پذیری واکنش نشان دهد. البته این اخبار تایید شده نیستند و نمی شود روی آنها حساب کرد و تنها در حد شنیده ها هستند.
روزنامه جام جم  در شماره امروزش مدعی شده که طارمی به خاطر بازیکنان تیم‌ملی به مصاحبه اسکوچیچ واکنش نشان داد اما یک نفر هم با او همراه نشده تا در این ماجرا به طور کامل تنها بماند. شنیده می‌شود میزان ناراحتی مهدی از یکی از بازیکنان به مراتب بیشتر از بازیکنان دیگر است چون او در اردو معمولا از وضعیت غر می‌زد و منتقد اسکوچیچ بود. طارمی حدس می‌زد این بازیکنتن حداقل پشتش در بیایند ولی خیلی زود فهمید تمام حدس‌هایش غلط بوده است.
این موضوع وقتی جدی‌تر می‌شود که خداداد عزیزی هم در بخشی از مصاحبه‌اش با خبرورزشی ، قربانی شدن طارمی را تائید کرده و گفته است: شاید یکسری از همبازیان مهدی طارمی یا افراد حسود زبل بازی درآورده و او را جلو انداخته و حالا قایم شده اند. من یک چیزهایی شنیدم و امیدوارم صحت نداشته باشد اما اگر یکی دو بازیکن ملی پوش مهدی طارمی را از سر حسادت یا مشکل با اسکوچیچ و هر چیز دیگری وسط انداخته اند مرد باشند و همین الان بیایند حرف بزنند."

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari