مهدی قایدی ستاره چند فصل اخیر استقلال که در این فصل به لیگ امارات رفته کلا ارتباط خوبی با بازیکنان پرسپولیس دارد و در اردوی تیم ملی هم اکثرا در کنار بازیکنان پرسپولیس دیده می شود.
به گزارش خبرورزشی، قایدی که کلا شخصیت خونگرمی دارد به راحتی می تواند با سایرین ارتباط برقرار کند. در بین پرسپولیسی ها سیامک نعمتی و محمد حسین کنعانی زادگان و بیرانوند از رفقای نزدیک قایدی به حساب می آیند و خارج از فوتبال هم مهدی با این بازیکنان رفت و آمد دارد.
قایدی در تیم باشگاهی‌اش هم با یک پرسپولیسی یعنی احمد نوراللهی بیشتر از سایرین رفاقت دارد تا این ستاره  استقلالی نشان دهد جدا از کل کل های مرسوم فوتبالی، دوستان پرسپولیسی زیادی دارد.
قایدی در چند وقت اخیر همواره به تیم ملی دعوت شده و همانطور که در همین عکس هم می بینید ستاره سابق استقلال باز هم بین پرسپولیسی‌ها دیده می شود.

احمد نوراللهی، سروش رفیعی و شجاع خلیل زاده ۳ بازیکنی هستند که در این عکس کنار قایدی دیده می شوند ولی هم اکنون هیچ کدام در پرسپولیس حضور ندارند.
با این حال هر ۳ بازیکن بارها با پیراهن پرسپولیس به میدان رفتند و پرسپولیسی محسوب می شوند.
هم چنین کریم باقری که همزمان در کادر فنی تیم ملی و پرسپولیس فعالیت می کند کنار سرخابی‌های سابق نشسته و عکسی به یادگار گرفته است.
آقا کریم که همه او را به خاطر جذبه و دیسیپلین خاصش می شناسند رفاقت خوبی با بچه های تیم ملی دارد و بازیکنان هم باقری را خیلی دوست دارند.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari