جستجو در خودروبانک
فروش دو مدل ویژه از کراس اور متوسط لکسوس RX در ژاپن آغاز شده است. این دو مدل به ترتیب Black Tourer و Elegant Tourer نام دارند. مدل بلک تورر مبتنی بر RX300 L و RX450h L است. نمای بیرونی این خودرو با جزئیات مشکی‌رنگ از جمله جلوپنجره مشبک، روکش سپر و سرپوش آینه‌ها، ظاهر جذابی به خود گرفته و رینگ‌های آلیاژی 20 اینچی این آراستگی را کامل می‌کند. کابین خودرو نیز با چرم مشکی و سفید تزئین شده است.

لکسوس RX نسخه Black Tourer

پکیج الگانت تورر Elegant Tourer را می‌توان برای کراس اورهای RX300 L و RX450h L نیز سفارش داد. ویژگی‌های متمایز این محصول عبارت‌اند از جلوپنجره مشبک نقره‌ای و رینگ‌های 20 اینچی (مشابه با رینگ‌های بلک تورر، اما با رنگ‌آمیزی روشن‌تر). درون کابین از روکش چرم قهوه‌ای خالص استفاده شده است.

لکسوس آر ایکس الگانت تورر

مدل‌های ویژه بلک تورر و الگانت تورر حداقل به قیمت 6 میلیون و 300 هزار ین (55300 دلار) برای RX300L و 7 میلیون و 440 هزار ین (104160 دلار) برای RX450hL به فروش می‌رسند.
البته در روسیه، قیمت لکسوس RX از 4 میلیون و 300 روبل (60200 دلار) آغاز می‌شود.

گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari