توانایی تیونینگ خودروها یکی از ویژگی‌های جذاب همیشگی بازی‌های سری گرن توریسمو بوده و برای سری ۷ این بازی همچنان برقرار است. در جدیدترین تیزر این بازی، گزینه‌های بیشتری برای بهینه‌سازی ماشین‌ها به چشم می‌خورند.

در این ویدئو، تعداد زیادی گزینه برای چرخ از برندهای معروفی چون Rays را می‌بینیم. همچنین شما می‌توانید بدنه را با نصب باله و اسپویلر، رکاب جانبی و طرح‌های مختلف سپرها تغییر دهید. گزینه‌های آشنای ارتقای عملکردی مانند اصلاح فیلتر هوا، اگزوز، ترمز، سیستم تعلیق، کاهش وزن و نصب لاستیک‌های مختلف نیز در دسترس‌اند.

پیش از این، پلی فونی دیجیتال، توسعه‌دهنده بازی، قراردادی را برمبو برای استفاده از محصولات این برند در ماشین‌های موجود در این بازی امضا کرده بود. این قطعات شامل روتورهای کربن سرامیکی و کالیپرهای مخصوص برمبو می‌باشند. بعلاوه تاریخچه برمبو هم در بخش مرکز برندهای بازی اضافه می‌شود.

تویوتا سوپرای جدید، ستاره این کلیپ است. اما چند خودروی دیگر را هم می‌بینیم. چندین اسکای لاین در پیست، یک SLS AMG GT3 با اندکی تیونینگ، یک کوروت ZR-1 مدل ۱۹۹۰ که از منوی سفارشی‌سازی، توربوشارژر دریافت می‌کند از این جمله‌اند.

گرن توریسمو ۷ در ۱۳ اسفند امسال عرضه خواهد شد. تعداد وسایل نقلیه موجود در این سری در مجموع بیش از ۴۰۰ دستگاه است اما ما امیدواریم نسخه‌های مشابه زیادی از یک خودرو مانند سری قبلی این بازی وجود نداشته باشند. لیست کامل پیست‌های گرن توریسمو ۷ هنوز افشا نشده است. ویدئوهای قبلی، پیست لمانز و نوربرگ‌رینگ را نشان می‌دادند. مطمئناً پیست‌های فانتزی هم وجود خواهند داشت.
Shirko
فک کنم از فورزا خیلی بهتر باشه .
Reza Waffen SS
امیدوارم گرافیک قدرتمندی نخواد
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *







آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari