هنوز رونمایی رسمی از EV9 انجام نشده اما تصاویر گرافیکی این خودرو در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است. این مدل، فعلا یک شاسی بلند مفهومی است اما بنابر ادعای شرکت سازنده، تجاری‌سازی خواهد شد و به تولید انبوه خواهد رسید. کیا EV9 مفهومی هفته آینده در نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس رونمایی می‌شود.
نمای بالا شاسی بلند برقی و مفهومی کیا EV9
کیا در تلاش است تا مدل‌های برقی خود را، با طراحی بسیار مدرن و آینده‌نگر عرضه کند. این استراتژی به وضوح در هاچبک الکتریکی EV6 که سال گذشته رونمایی شد، دیده می‌شود. طی ماه‌های اخیر، خودروهای برقی کیا و هیوندای شامل، EV6 و Ioniq 5 مورد تحسین کارشناسان قرار گرفته‌اند.
کیا EV9، گامی بلند در توسعه‌ی سبد محصولات شرکت سازنده خواهد بود. این محصول برخلاف EV6 یا نیرو، پهن‌پیکر و باابهت است. نمای جانبی EV9، حالت جعبه‌ای خواهد داشت؛ درحالی‌که چرخ‌های بزرگ با دوربین‌های جانبی (جای‌گزین آینه) همراه چراغ‌های LED روی جلوپنجره، نشان‌دهنده‌ی سطح بالای فناوری در نسخه‌ی مفهومی هستند. از نکات جالب در تصاویر منتشر شده، می‌توان به سانروف با طرح شبیه به شش‌ضلعی، دستگیره‌های مخفی شونده برای ورود به کابین، خطوط عمیق روی بدنه و حالت خاص ستون‌ها برای بهبود آیرودینامیک اشاره کرد.
نمای داخلی شاسی بلند برقی و مفهومی کیا EV9
در فضای داخلی هم، فقدان کلیدهای سنتی مشهود است. تاکید بر سبک طراحی مینیمال، نصب نمایشگرهای بزرگ برای سیستم سرگرمی و پنل پشت فرمان، همراه رنگ روشن داشبورد، در کابین EV9 مفهومی دیده می‌شود. کلیدهای لمسی در این خودرو، روی سطح افقی نصب شده‌اند و بالاتر از خروجی تهویه مطبوع خواهند بود. اوج خلاقیت طراحان داخلی این خودرو، در فرمان بیضی شکل و کنسول بزرگ بین صندلی‌های جلو دیده می‌شود که البته می‌توان اطمینان داشت برای نسخه‌ی تولید انبوه، تعدیل شوند.
این مطلب با انتشار اطلاعات تکمیلی و تصاویر بیشتر از کیا EV9، بروزرسانی خواهد شد.
$ᏗᏰᏖᎥᏁ$
بدک نیست…
تعادل
بدک است.
Reza Waffen SS
پیشرفتشون چشمگیره 👏👏👏
فرید
آقای اشتری، سایت پدال رو کلا دست گرفتید آ
محمدرضا اشتری – دبیر سایت پدال
انجام وظیفه است
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari