شرکت ب‌ام‌و به تازگی نسخه فیس‌لیفت شده از دو شاسی‌بلند محبوب ساخت خود یعنی X3M و X4M را معرفی کرده است،
بدون آن‌که در قدرت خروجی آن‌ها تغییری ایجاد کرده باشد. اما افرادی که قدرت ۵۰۳ اسب­‌بخار نسخه کامپتیشن از این خودروها را کافی نمی‌­دانند، بهتر است نگاهی به منهارت MHX3 600 داشته باشند. این خودرو که براساس ب‌ام‌و X3 M کامپتیشن شکل گرفته، در ظاهر و باطن تقویت شده است.
محصولات جدید بی ام و اخبار شرکت بی ام و بهترین خودروهای 2022 بهترین خودرو آلمانی بهترین شاسی بلند تازه های خودرو روزنامه خودرو مجله خودرو
به لطف نصب واحد کنترل کمکی MHtronic، قدرت پیشرانه ۳ لیتری توئین توربو شش سیلندر X3 M کامپتیشن به ۶۲۶ اسب‌بخار قدرت رسیده است.
به لطف نصب واحد کنترل کمکی MHtronic، قدرت پیشرانه ۳ لیتری توئین توربو شش سیلندر X3 M کامپتیشن با ۱۲۳ و ۱۳۵ واحد افزایش در قدرت و گشتاور، به ترتیب به ۶۲۶ اسب­‌بخار قدرت و ۷۸۵ نیوتن‌متر گشتاور رسیده است.

سیستم اگزوز فولاد ضدزنگ با امکان کنترل دریچه‌ها و خروجی چهارگانه کربنی هم برای MHX3 600 نصب شده، که برای مدل‌های صادراتی به کاتالیزورهای متفاوت وصل خواهد شد.
نخستین نمونه MHX3 600 براساس مدل قبل از فیس‌لیفت X3 M ساخته شده و با رنگ آبی تیره مات و برچسب‌­های خاکستری منهارت تزئین شده است. برای افزایش هیجان بصری، مجموعه قطعات فیبرکربن شامل ورودی هوا، فلاپ­‌های کناری، روکش آینه­‌های جانبی و دیفیوزر عقب نیز به بدنه اضافه شده است.
رینگ‌های ۲۲ اینچی آلپینا به رنگ مشکی با تایرهای ۲۵۵/۳۵ZR22 در جلو و ۲۹۵/۳۰ZR22 در عقب و کمک‌­فنرهای H&R، که کاهش ۳ سانتی‌متری ارتفاع بدنه را در پی داشته است، از دیگر مشخصات ظاهری MHX3 600 به شمار می­‌آید.
در فضای کابین هم تمامی لوگوهای ب‌ام‌و با نشان منهارت تعویض شده است.

منهارت MHX3 600 نسخه تقویت شده از ب‌ام‌و X3 M کامپتیشن
با توجه به آن‌که خودروی حاضر در تصاویر با عنوان Limited 01/10 نامیده شده، می­‌توان انتظار داشت که در مجموع ۱۰ دستگاه از این خودرو تولید شود.

اما دومین نمونه از منهارت MHX3 600 در صفحه اختصاصی این شرکت در شبکه اجتماعی فیسبوک با قیمت ۱۱۸,۹۰۰ یورو (۱۳۸,۷۹۵ دلار) برای فروش عرضه شده است. در مقام مقایسه بد نیست بدانید نسخه استاندارد X3 M در ایالات متحده با قیمت ۶۹,۹۰۰ دلار به فروش می­‌رسد. البته محصول منهارت براساس نسخه کامپتیشن از X3 M شکل گرفته است.
مترجم : عماد رحمتی‌رادsource

توسط autokhabari