یک خبرنگار لبنانی پاسخ دندان شکنی به ادعای وزیر کشور لبنان در ارتباط با ماجرای چمدان بازیکنان تیم ملی ایران داد.
به گزارش خبرورزشی، تیم ملی فوتبال ایران در حالی برای بازی با تیم ملی لبنان وارد این کشور شد که تعداد زیاد چمدان‌های بازیکنان و اعضای ایران به یکی از سوژه‌های شبکه‌های مجازی تبدیل شد.
این ماجرا تا جایی پیش رفت که روز گذشته «بسام المولوی» وزیر کشور لبنان با انتشار پیامی عجیب، اعلام کرد ورود این حجم از چمدان‌ها به لبنان بدون بررسی و تفتیش جای تعجب دارد و از سازمان امنیت فرودگاه بیروت خواست گزارشی را در این خصوص ارائه بدهد.
این اظهارنظر عجیب البته از سوی لبنانی‌ها هم بی پاسخ نمانده است. «حسن عطیه» خبرنگار لبنانی یکی از کسانی است که واکنش انتقادآمیزی به پیام وزیر کشور لبنان داشته است و او را به خاطر این تصمیم سرزنش کرده است.
عطیه اعلام کرد وزیر کشور لبنان اگر از یکی از بازیکنان بین المللی این کشور مشورت می‌گرفت، کار راحت‌تری داشت. وی نوشت: «این تیم بعد از بازی با لبنان عازم اردن می‌شود. با ایران یا علیه ایران فرقی نمی‌کند، این ساده لوحانه است. بازیکنان چمدان‌ها و کیسه‌ها را حمل می‌کردند تا به مسئولان تیم ایران کمک کنند؛ نه بیشتر و نه کمتر.»
وی سپس تصاویری از بازیکنان کره جنوبی و امارات در فرودگاه با چمدان‌های زیاد منتشر کرده و با پیام‌های جداگانه به وزیر کشور لبنان طعنه زده است.
تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۱۵:۳۰ امروز پنجشنبه در مرحله سوم انتخابی جام جهانی در ورزشگاه صیدا میهمان لبنان است.
عکس| جواب دندان‌شکن خبرنگار لبنانی درباره چمدان‌های تیم ملی ایران
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari