یک نسخه دیگر از این شاسی‌بلند ایتالیایی با ترکیب رنگ سمی سفید و بنفش نیز معرفی شده که نظرات دوقطبی زیادی درباره آن وجود داشته است.
به گزارش کارستان؛ علاقه زیاد منصوری به‌لامبورگینی اوروس برای همه آشکار شده است. این تیونر مشهور اوروس خود را وناتوس نامیده و کیت بدنه پهن و رنگ آبی را برای آن در نظر گرفته است. همچنین یک نسخه دیگر از این شاسی‌بلند ایتالیایی با ترکیب رنگ سمی سفید و بنفش نیز معرفی شده که نظرات دوقطبی زیادی درباره آن وجود داشته است. منصوری یک‌بار دیگر با اوروس برگشته و طرح بسیار زردرنگی را تدارک دیده است.
آپشن های لامبورگینی اخرین مدل لامبورگینی اندازه لامبورگینی اوروس قیمت لامبورگینی قیمت لامبورگینی اوروس محصولات جدید لامبورگینی مشخصات لامبورگینی اروس جدیدترین خودروهای وارداتی مجله خودرو مجله خودرو کارستان
منصوری در وناتوس درمقایسه با لامبورگینی اوروس استاندارد از کیت بدنه پهن‌تری سود می‌برد؛ هرچند شاید رنگ زرد به‌کار رفته این موضوع را پنهان کند. این تیونر از چندین قطعه فیبرکربنی همچون رکاب‌های جانبی، کاپوت، بال روی درِ پشتی، اسپویلر سقف و سپر عقب با دیفیوزر استفاده کرده است.
امنیت و راحتی معامله شما را تضمین می‌کنیم!
با کارنامه خودروی خود را بدون کمیسیون نقد کن
اگر قصد داری ماشینتو بفروشی،الان وقتشه…
فروش بی‌دردسر ماشینتو تجربه کن!
جدیدترین اوروس منصوری درست همانند وناتوس قبلی با پیشرانه ارتقایافته معرفی شده است و این تیونر مشهور می‌گوید پیشرانه پرتوان اوروس هم‌اکنون قدرت ۸۲۰ اسب‌بخاری و گشتاور ۱۰۵۰ نیوتون‌متری تولید کرده و شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر برساعت ۳.۲ ثانیه‌ای و حداکثر سرعت ۳۲۰ کیلومتر برساعت را ثبت می‌کند.
منبع:اخبار خودروsource

توسط autokhabari