شرکت استریم آی تی که سازنده کمپر پاپ آپ سایبرلندر برای وانت الکتریکی تسلا سایبرتراک می‌باشد امروز اخبار جالبی را منتشر کرده است. ظاهراً میزان پیش سفارش سایبرلندر هم‌اکنون ارزش ۱۰۰ میلیون دلاری داشته است. این یک دستاورد قابل‌توجه برای استریم آی تی است چراکه وسیله جانبی آن برای خودرویی که هنوز روانه بازار نشده استقبال زیادی را تجربه کرده است.

به نظر می‌رسد خریداران هیجان زیادی درباره سایبرلندر دارند و خب این موضوع جای تعجب ندارد زیرا سایبرتراک هم با محبوبیت زیادی مواجه شده است. سایبرلندر یک کمپر برای وانت الکتریکی تسلاست که در محفظه بار سایبرتراک نصب می‌شود. این کمپر کوچک و ناپدید شونده با آشپزخانه، فضای استراحت، دفتر، حمام و اتاق‌خواب همراه شده است.

لانس کینگ مدیرعامل استریم آی تی می‌گوید:
ما کاملاً تحت تأثیر استقبال بی‌نظیر و فوق‌العاده از سایبرلندر قرار گرفته‌ایم. بسیاری از مردم به دنبال فرصتی برای سرمایه‌گذاری در مراحل اولیه کمپانی بوده‌اند. به همین منظور ما با استارت انجین برای عرضه بسیار محدود سهام همکاری کرده‌ایم.
این شرکت می‌گوید سایبرلندر باعث می‌شود سایبرتراک به حد نهایی خودرویی ماجراجویانه تبدیل شود. این کمپر با نصب در محفظه بار تسلا تأثیر منفی روی ضریب درگ این خودرو نداشته و بنابراین شعاع حرکتی سایبرتراک با سایبرلندر همچنان مشابه نسخه استاندارد خواهد بود. همچنین پارک این خودرو با کمپر یاد شده کار سختی نخواهد بود.

استریم آی تی می‌گوید سرمایه‌گذاران سایبرلندر شاید بتوانند با تخفیف این وسیله جانبی را بخرند. همچنین سرمایه‌گذاران شانس دسترسی به نسخه سفارشی مدیران از سایبرلندر را خواهند داشت. سایبرلندر با قیمت ۴۹۹۹۵ دلار عرضه خواهد شد و هم‌اکنون حدود ۲ هزار پیش سفارش برای آن با پیش‌پرداخت حدود ۱۰۰ تا ۵ هزار دلار دریافت شده است.

Elmiraj
محصولی که قبل ورود به بازار استقبال ۱.۳ میلیون دستگاهی داره ، معلومه هر شرکتی که در زمینه وسایل جانبی آن کار کنه موفق خواهد بود .
۱۳
سرویس بهداشتی متحرک
مردیم از خوشی
خب،تو فضا کوچیک انتظار چی میشه داشت
احمدرضا
باید فضای بیشتری داشته باشه
اینکه همش شد حموم دستشویی که
مقایسه کنید با اونی که مبتنی بر یونیماگ بود!
مردیم از خوشی
۵۰هزارردلار پول بدی این
۱ میلیون دلار بدی اون (۲۰ برابر )
احمدرضا
من قیمتی نگفتم که از لحاظ کارایی گفتم
اون که یه جورایی لوکسه
کمپرهای ارزونتر از یونیماگ و کاربردی تر از این هم هست
مهردادکمال
حالا قراره سایبرتراک خودش کی بیاد کلا تسلا محصولاتش با تاخیر زیادی وارد بازار میشن
AMG GT R
مدل معمولیش به زور طراحیش قابل هضم هست این که دیگه کلا قناس هست
ارین صاحب جمعی
من باشم ۱ ملیون میدم یونیماگ ولی اینم بد چیزی نیست ولی اون بد گولاخیه
فرامرز
رندرهای خودروبانک خدایی خیلی بهتر از اینه. باید بیاد ببینیم واقعیش چطوره
فرامرز
اوناییکه منفی دادید برید عکس آخری که سایبرتراک رو نشون داده با دقت ببینید. انگار من با فوتوشاپ درست کردم. جلو خودرو تو پس زمینه چمن محو شده! برید رندرهای خودروبانک رو هم ببینید که مثلا کیت ام ب ام و رو فوتوشاپ کردن رو ماشین های داخلی.
Shirko
اخه این چ طراحی خوبی داره که با استقبال زیاد مواجه شده ؟؟؟؟
M.Kazem.K
واقعا چی میشه که ملت ۵۰۰۰۰ تا برای یه حموم توالت میدن ؟؟! دارم به این نتیجه میرسم احتمالا ما از مریخی چیزی اومدیم اینقدر مخالف ساز مردم جهانیم !!! خودومو کشتم تا استقبال از سایبر تراک رو برای خودم هضم کنم اینو چجوری هضمش کنم ؟!!!
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari