شرکت خودروسازی بوگاتی به تازگی بخش جدیدی را راه ‌اندازی کرده است که نمونه های شخصی ‌سازی کاملا جدیدی را به مشتریانش ارائه می ‌کند. به این ترتیب مشتریان این خودرو می توانند محصولی منحصر به فرد و خاص خود را سفارش دهند.
به گزارش خودروتک به نقل از سیناپرس، شرکت خودروساز بوگاتی که بیشتر به دلیل تولید محصولات لاکچری و خاص خود شهرت دارد، اقدام به ایجاد  برنامه ای موسوم به Bugatti Sur Mesure کرده است.
هدف از این سیاست، افزایش تقاضای مشتریان برای وسایل نقلیه شخصی‌ سازی شده بوده و مدیر ارشد بوگاتی می‌گوید که این برنامه تجربه کاملی را به مشتریان ارائه می ‌دهد.
اولین ساخته این بخش جدید شرکت بوگاتی، یک مدل بوگاتی شیرون خاص Chiron Pur Sport است که از اتومبیل های مسابقه ای بوگاتی که توسط لوئیس شیرون در دهه های ۱۹۲۰ و ۱۹۳۰ ساخته شده بود، الهام گرفته است.

این بوگاتی شیرون سفارشی شده دارای شماره ۳۲ نقاشی شده با دست، برچسب های تزئینی سفارشی بوگاتی در بالای چراغ های جلو و تزئینات دو رنگ بیرونی جدیدی است تا به بوگاتی Type 51 برنده جایزه بزرگ فرانسوی شبیه شود.

تزئینات داخلی این خودرو شامل یک کنسول منبت کاری شده و تزئینات آلومینیومی نقره ای که با دست رنگ آمیزی شده و درج لوگوی بوگاتی با دست روی آن است.

هندریک مالینوفسکی، مدیر فروش و بازاریابی بوگاتی در این رابطه می ‌گوید: مشتریان ما اغلب به شدت مجذوب ریشه های اصیل محصولات ویژه اتومبیل ‌رانی بوگاتی هستند و شایسته است که اولین کمیسیون Sur Mesure باید به یکی از نمادهای مسابقه‌ای بزرگ ما ادای احترام کند.

ما آنقدر از این خلاقیت غافل گیر شده ایم که قصد داریم بسیاری از ایده های این مشتری را با تولید محصولی تحت عنوان Chiron Pur Sport در دسترس مشتریان بیشتری قرار دهیم.

گفتنی است بوگاتی در گذشته نیز مدل های خاصی را سفارشی سازی کرده بود و برای نمونه در سال ۲۰۱۳ این شرکت سری Les Légendes de Bugatti را به  افتخار برجسته ‌ترین چهره‌های این برند تولید کرد.

در سال ۲۰۱۹ نیز شرکت بوگاتی یک نسخه از بوگاتی شیرون خاص را تولید کرد و یکی از مشتریان ثروتمند این کمپانی نیز نیز در اوایل سال ۲۰۲۱ یک نسخه از این خودرو با ویژگی های شخصیت لیدی باگ سفارش داد که تکمیل آن ۱۸ ماه طول کشید.

در ادامه می توانید ویژگی های این نسخه جدید و شخصی سازی شده بوگاتی را با جزئیات منحصر به فردی مشاهده کنید.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari