wp-header-logo-1409.png

تحویل خودروهای لیفان ایکس  70 خودروسازان بم آغاز شد.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، تحویل این خودروها که در طرح «مشارکت در تولید برای نمایندگان» پیش فروش شده بودند از امروز آغاز شد.
مدیر فروش خودروسازان بم با اشاره به برخی اخبار مبنی بر تعهدات معوق بالای این خودروساز بخش خصوصی گفت: «برخلاف برخی اخبار، خودروسازان بم تاکنون برای عموم شرایط فروش لیفان ایکس ۷۰ نداشته و این طرح به عنوان مشارکت در تولید صرفاً برای نمایندگان خودروسازان بم بوده است.»
شروین پدرام بار دیگر با تأکید بر این که این طرح صرفاً مشارکت در تولید برای نمایندگان بوده و فروش عمومی نداشته است، ادامه داد: «البته پیش از هر چیز بابت تأخیر در تحویل عذرخواهی می کنیم. با این حال، دلیل این مسئله را نیز به مشتریان محترم بارها توضیح داده ایم.»
به گفته شروین پدرام به رغم آماده بودن زیرساخت های تولید، دلایلی مانند تغییر مدیریت شرکت مادر و همچنین مشکلات ناشی از تحریم ها و کرونا باعث شدند تحویل این خودروها با تأخیر همراه شود.»
وی ادامه داد: « با تلاش ها و پیگیری های صورت گرفته، همان طور که پیش تر نیز اعلام شده بود، تحویل خودروهای لیفان ایکس ۷۰ (X70) آغاز شده است و به سرعت نیز تمام تعهدات ایفا می شود و به صفر خواهد رسید.»
مدیر فروش خودروسازان بم همچنین در پاسخ به این که فروش لیفان ایکس ۷۰ چه زمانی برای عموم اعلام خواهد شد، گفت: «با توجه به تجربه حاصل شده و همچنین فراهم بودن شرایط ایفای به موقع تعهدات، شرایط فروش خودروسازان بم اواسط دی ماه اعلام خواهد شد.»
پدرام اضافه کرد: «در واقع، این پیش فروش به نوعی تحویل فوری محسوب می شود، چراکه خودروهای ثبت نامی در بهمن و اسفند تحویل خواهند شد.»
وی همچنین اضافه کرد: «با توجه به تغییر مدیریت شریک چینی و افزوده شدن تأمین کنندگان بسیار قوی تر، در آینده نه چندان دور ازخودروسازان بم خبرهای خوبی منتشر خواهد شد.»
علی طجوزی
پایگاه خبری اسب بخاردر قسمت هشتم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی کراس اوور KMC K7 کرمان موتور رفته ایم. همچنین در بخش تست موتورسیکلت ها، بررسی اسکوتر هیبریدی یاماها گرندفیلانو را انجام داده ایم و در آیتم خودروچی نیز، تویوتا یاریس و هیوندای i20 مونتاژ آپشنال را با هم مقایسه نموده ایم.
تارا دوست معولی در هفتمین قسمت از فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی ایران خودرو تارا در نسخه دنده ای رفته ایم و این سدان ملی جدید را به چالش کشیده ایم. همچنین در بخش دوچرخه، به سراغ تست و بررسی یاماها WR155 رفته ایم و این موتورسیکلت به نسبت آفرودی را […]
در این قسمت از فصل هفتم اسب بخار، تست و بررسی سدان جدید FMC 511 را انجام داده ایم. در ادامه برنامه به سراغ مقایسه پژو ۲۰۷i دنده ای و دنا پلاس دنده ای رفته ایم و یاماها ان مکس را هم در بخش بررسی موتورسیکلت ها تست نموده ایم.
در قسمت پنجم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی ام وی ام ۳۱۵ پلاس رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی، به بررسی مزدا ۳ قدیمی و هیوندای آوانته در بازار کارکرده ها پرداخته ایم. در آیتم تیپ کار هم به سراغ کیت های زیربندی ارتقا یافته خودروهای دو دیفرانسیل رفته ایم و […]
در قسمت چهارم از فصل هفتم اسب بخار به تست و بررسی هیوندای آزرا مدل ۲۰۰۸ و ۲۰۱۸ و مقایسه بین دو اسکوتر شهری هوندا کلیک و وسپا VX-L پرداختیم.
قسمت سوم فصل هفتم اسب بخار «ارتفاع پَست» نام دارد و در قالب یک ویژه برنامه تهیه شده است. در این برنامه دو خودروی یواز پاتریوت و یواز پیکاپ مورد تست و بررسی قرار گرفته اند.
در قسمت دوم فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی آفرودی پیکاپ KMC T8 کرمان موتور رفته ایم و این خودرو را به یک چالش کوهستانی دعوت کرده ایم. همچنین در این برنامه موتورسیکلت سری تریل T2 شرکت کویر موتور هم توسط مجریان این برنامه تست شده و در آیتم خودروچی هم نگاهی به پژو پارس LX و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ انداخته ایم.
بالاخره انتشار اولین قسمت فصل هفتم اسب بخار با تست و بررسی فیدلیتی گروه بهمن و یاماها ایروکس آغاز شد. بالاخره پخش فصل هفتم اسب بخار در تیر ۱۴۰۰ آغاز شد و قرار است تا پایان سال جاری، در این برنامه خودروها و موتورسیکلت های مختلفی مورد تست و بررسی قرار بگیرند. قسمت اول فصل […]


source

توسط autokhabari