تیم تحریریه
جدیدترین شرایط طرح فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو منتشر شد. این دومین هفته متوالی است که گروه خودروسازی ایران خودرو به وعده برگزاری طرح فروش فوری در سه شنبه ها عمل می کند. محصولات حاضر در این طرح با قیمت های جدید بفروش می رسند.
طرح فروش فوق العاده (با موعد تحويل 3 ماهه) مرحله بیست و هفتم برخي محصولات شركت ايران خودرو (قرعه کشی) مطابق جدول بخشنامه از روز سه شنبه مورخ 1400/09/30 شروع و تا پايان روز پنجشنبه مورخ 1400/10/02 ادامه خواهد داشت.
– تمامی شرایط و ضوابط قرعه کشی در این بخشنامه فعال خواهد بود.
در این طرح 4 محصول رانا پلاس پانوراما، دنا پلاس توربو اتوماتیک، سورن پلاس و پژو 207 دنده سقف شیشه ای عرضه می شود.
 
موعد تحویل این خودروهای ثبت نامی حداکثر سه ماه می باشد.
برای آگاهی بیشتر در خصوص این طرح به وبسایت شرکت ایران خودرو مراجعه نمایید و یا بر روی لینک این شرکت به آدرس « www.esale.ikco.ir » کلیک نمایید.
 
در طرحی که در هفته گذشته که برگزار شد انتقادات فراوانی به ظرفیت پایین خودروهای فروخته شده وارد شده بود. در جدول زیر می توانید ظرفیت و شانس برنده شدن در لاتاری این شرکت را بر اساس هر یک از این محصولات به تفکیک مشاهده نمایید.
سورن پلاس
 
مهم ترین شرایط و ضوابط این طرح به شرح ذیل می باشد:
نكته1: انتخاب شدگان درطرحهاي قبلي كه موفق به واريز وجه نشدهاند نيز، ميتوانند با مراجعه به سايت فروش اينترنتي محصولات ايران خودرو، نسبت به انجام مجدد ثبتنام اقدام نمايند. 
نكته2: نمايندگان محترم مي بايست اين بخشنامه را براي اطلاع بيشتر در محل رويت مشتريان قرار دهند. 
نكته3: قبل از قرعه كشي، متقاضي هيچگونه وجهي واريز نخواهد نمود. 
نكته 4: متقاضياني كه فاقد هر يك از شرايط عمومي و اختصاصي مندرج در بخشنامه ( مثلا دارا بودن پلاك فعال انتظامي نصب شده برروي خودروهاي سواري با كاربري شخصي) يا فاقد گواهينامه رانندگي معتبر ( انقضاي تاريخ اعتبار) و …باشند، در صورت اقدام به ثبت نام ضمن كان لم يكن تلقي شدن ثبت نام ايشان، به مدت 3 سال از ثبتنام درتمامي طرح هاي فروش آتي محصولات شركت ايران خودرو محروم خواهند شد . 
 نکته 5: به هر كد ملي فقط يك دستگاه خودرو تعلق ميگيرد. 
نکته 6: حداقل فا صله از آخرين خريد (ثبت نام يا تحويل خودرو) از شركت هاي ايران خودرو و سايپا 48 ماه مي با شد. همچنين 
ثبتنام همزمان در دو شركت مذكور امكان پذير نمي باشد.
نکته 6: انتخاب رنگ خودرو توسط مشتري، در زمان واريز وجه پيش پرداخت علي الحساب خواهد بود. 
نکته 7: خودروي ثبت نامي، از بيمه شخص ثالث برابر آخرين سقف قانوني ابلاغ شده در زمان تحويل خودرو برخوردار خواهد بود. 
نکته8: صحت كليه اطلاعات درج شده خصوصاً كد ملي،آدرس و كدپستي بر عهده متقاضي ميباشد و در صورت تغيير يا اشتباه در اطلاعات ارائه شده كليه تبعات احتمالي ناشي از آن مانند تاخير در تحويل و عدم شماره گذاري خودرو برعهده متقاضي مي باشد. 
نکته 9: قيمت خودرو مطابق قيمت زمان تحويل مندرج در قرارداد خواهد بود. پس از برگزاري قرعه كشي و اعلام اسامي، فرد منتخب مبلغ پيش پرداخت علي الحساب خودرو را از طريق سايت فروش اينترنتي محصولات ايران خودرو مطابق جدول زیر واريز مينمايد. الباقي وجه خودرو در زمان ارسال دعوتنامه با لحاظ هزينه هاي قانوني تعيين و دريافت ميگردد.
 
در ادامه بخوانید:
جدیدترین محصول سدان سایپا کی به بازار خودرو عرضه می شود؟
افزایش قیمت محصولات سایپا در بازار بعد از رشد نرخ خودرو در کارخانه + جدول
باید خودروسازان شرایط فروش اقساطی محصولات خود را فراهم کنند
گروه بهمن شرایط طرح فروش 2 محصول تجاری خود که شامل وانت کارا تک کابین و کارا دو کابین می باشد را اعلام کرد. جدیترین شرایط فروش فوری نقدی با…
دیروز در مطلبی به افزایش قیمت برخی از محصولات گروه خودروسازی کرمان موتور پرداختیم.  طی این مطلب، شاسی بلند جدید این شرکت یعنی کی 7 با 101 میلیون تومان بیشترین…
مرحله دوم فروش فوری محصولات سایپا دیروز یکشنبه در حضور مسئولین و ناظران وزارت صمت و سازمانهای مربوطه به اتمام رسید. در این مرحله از این طرح هم تعداد شرکت…
گروه خودروسازی سایپا در نظر دارد دو محصول وانت نیسان و وانت پادرا را بدون محدودیت و قرعه کشی با قیمت قطعی به فروش برساند.  متقاضیان میتوانند از ساعت 10…
گروه خودروسازی مدیران خودرو نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش محولات چری چین در ایران، شرایط فروش اقساطی محصولات این شرکت را ویژه آذر ماه 1400 اعلام نمود….
گروه خودروسازی فردا موتورز جدیدترین شرایط فروش شاسی بلند خود را ویژه زمستان 1400 با شرایط متنوع آغاز کرد.  در این طرح خودروی FMC SX5 با همان قیمت قبلی یعنی…
سلام با این ظرفیت های کم هیچی درست بشو نیست
خودرو تارا سلام خودرو من از ناحیه گیربکس و کمک های جلو صدا می دهد…
سلام خودرو ساز مثل سالیان قبل ماشین اقساطی به افرادی بده که سرپرست وهمسر وی…
بهترین راه کار اینست که برای فقط دوماه ماشین از بازار وکارخانه نخرید باور کنید…
این شرکتهای خصوصی مثل کرمانموتور و مدیران خودرو چرا باید هر طوری میخان قیمت گذاری…
وب سایت خودرو با هدف اطلاع رسانی در حوزه خودرو در آذر 92 فعالیت خود را آغاز نموده است. سعی بر آن بوده که مرجعی برای اطلاعات و مشخصات فنی خودروهای داخل ایران باشیم و بتوانیم به صورت تخصصی مقایسه، قیمت، تست و بررسی خودرو‌ها را انجام بدهیم. همواره پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود.
تمامی حقوق محتوای منتشر شده در این سایت متعلق به car.ir است.
بازنشر محتوا بدون اشاره به منبع، غیرمجاز و حق car.ir برای پیگیری از طریق DMCA محفوظ است.

source

توسط autokhabari