جستجو در خودروبانک

شب گذشته مدیران خودرو در جریان یک مراسم، از برند لوکس و جدید خود موسوم به فونیکس رونمایی کرد. برند فونیکس جایگزین نشان تجاری چری در ایران خواهد شد و از این پس شاهد عرضه محصولات لوکس مدیران خودرو با برند فونیکس خواهیم بود. سه محصول جدید مدیران خودرو یعنی تیگو 8 پرو، تیگو 7 پرو و آریزو 6 پرو با برند فونیکس به بازار ایران عرضه خواهند شد.
نخستین خودرویی که با برند فونیکس به بازار خواهد رسید، تیگو 8 پرو است که طبق وعده مدیران این شرکت در زمستان سال جاری به فروش خواهد رسید. پس از آن نیز نسخه جدید چری تیگو 7 با برند فونیکس و نام تیگو 7 پرو عرضه خواهد شد. سال آینده نیز نسل جدیدی از سدان نیمه لوکس چری با برند فونیکس و با نام آریزو 6 پرو به دست مصرف‌کنندگان خواهد رسید. انتظار می‌رود سبد محصولات مدیران خودرو طی چند ماه آینده به کلی دگرگون شود و شاهد ورود محصولات جدید و لوکس این شرکت با نشان فونیکس باشیم. مدیران خودرو در حال حاضر تبلیغات برند لوکس و جدید خود را در سطح شهر آغاز کرده است.

گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari