در ساختار جدید قدرت در کمپانی ایتالیایی فراری، سه مدیریت ارشد حذف می‌شوند.
به گزارش خودروتک به نقل از سایپانیوز، فراری، سازنده خودروهای لاکچری [پرتجمل] در ایتالیا اعلام کرده است که در ساختار مدیریت ارشد سازمان تغییر ایجاد می‌کند. در نخستین اقدام مهم بندیتو ویگنا، رئیس جدید در فراری، سه مدیر این خودروساز را ترک می‌کنند. یکی از این سه مدیر که خودش تصمیم گرفته است فراری را ترک کند، مایکل لیترز، قائم‌مقام مدیرعامل در فناوری است.
این سازماندهی برنامه‌ریزی شده، از ۱۰ ژانویه سال ۲۰۲۲ رونمایی شده و گفته می‌شود که با اهداف راهبردی فراری یعنی «خاص بودن، سرآمد ماندن و توسعه پایدار» همخوانی دارد.
ویگنا به عنوان یکی از کارکشتگان صنعت خودرو، سکان هدایت فراری را از ماه سپتامبر [شهریور ۱۴۰۰] به دست گرفت تا وظیفه سنگین هدایت فراری برای دوران گذار از خودروهای بنزینی به برقی را به انجام برساند.
 

 
این خودروساز ایتالیایی در بیانیه خبری خود گفته است، ساختار مدیریت جدید خود را با «نوآوری، بهینه‌سازی فرآیندها و افزایش تعامل داخلی و بیرونی با شرکا» وفق خواهد داد.
لیترز که ملیت آلمانی دارد، از سال ۲۰۱۴ به فراری پیوسته است و به این خودروساز کمک کرده موفق‌ترین مدل‌های اخیر را به بازار ارائه کند از جمله مدل ۲۰۱۹ استرادیل SF۹۰ و مدل ۲۰۲۱ خودروی ۲۹۶ GTB که نخستین خودروهای هیبریدی فراری است که در خود این کمپانی طراحی و تولید شده‌اند.
 

 
دو مدیر دیگری که فراری را ترک خواهند گفت، یکی وینسنزو رگاتزونی، قائم‌مقام مدیرعامل در تولید و نیکولا بوآری، قائم‌مقام مدیرعامل در تنوع برند فراری هستند. بوآری بر هدایت برند فراری در مُد و لاکچری شدن این برند نظارت داشت.
در ماه ژوئن امسال نخستین کلکسیون مُد این برند به نمایش در‌آمد. ماه آینده خبر انتصاب پست‌های کلیدی جدید در ساختار سازمانی فراری اعلام می‌شوند و افرادی که از داخل ارتقا یافته یا از بیرون به استخدام در آمده‌اند معرفی خواهد شد.

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari