جنجال‌های رفتن بوژیدار رادوشویچ از ایران و تیم پرسپولیس همچنان ادامه دارد.
به گزارش خبرورزشی، بوژیدار رادوشویچ گلر کروات پرسپولیس چند هفته است که ایران را ترک کرده و در تمرینات و بازی‌های پرسپولیس شرکت نمی‌کند. رادو تنها بازیکن پرسپولیس از فصل گذشته است که هنوز موفق به دریافت مطالبات فصل گذشته و همچنین قرارداد فصل جدیدش نشده است.
رادو ۲۰ درصد از قرارداد فصل گذشته‌اش را طلب دارد و در فصل جدید نیز موفق به دریافت ۵ درصد قراردادش در دور اول پرداختی‌ها به بازیکنان پرسپولیس نشده است. گلر کروات پرسپولیس که ششمین فصل حضور در این تیم را سپری می‌کند در فصل گذشته و در مقطعی با ابراهیم شکوری و جعفر سمیعی به شدت دچار مشکل شده بود و قصد داشت از این باشگاه به فیفا شکایت کند اما اختلاف او با مدیران وقت باشگاه با وساطت گل‌محمدی حل و فصل شد تا قرمزها درگیر یک پرونده حقوقی جدید نشوند.
با این حال اختلاف رادو با مدیران فعلی پرسپولیس آنقدر زیاد شد که که این گلر کروات تصمیم گرفت دوباره ایران را ترک کند و به کشورش بازگردد. پرسپولیسی‌ها که به تازگی از شر پرونده کالدرون رها شدند و توانستند پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه را باز کنند، می‌دانند که در صورت شکایت رادو به فیفا دوباره با چالشی جدی مواجه می‌شوند و باید چند صد هزار دلار به این بازیکن پرداخت کنند.
از همین رو طی روزهای گذشته چند بار مدیران پرسپولیس با این بازیکن تماس گرفتند ولی او پاسخی به تماس‌های مدیران پرسپولیس نداده است. همچنین شنیدیم رادو از گروه واتساپی بازیکنان پرسپولیس بیرون آمده و شواهد نشان می‌دهد او روز به روز به درب‌های خروجی پرسپولیس نزدییک می‌شود.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari