جستجو در خودروبانک
بی ام و در کالیفرنیا با یک دادخواست دسته جمعی روبرو است. این شکایت که پنجشنبه گذشته در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در اورنج کانتی ارائه شد، بیان کرد که بی ام و X7 و احتمالاً سایر بی ام وها دارای یک نقص طراحی مربوط به نگهدارنده فنجان یا کول باکس هستند چرا که این نگهدارنده‌ها مجاز به خیس Waterproof شدن نیستند.
این شکایت طولانی را می‌توان در این جمله خلاصه کرد: ظرف نگهدارنده فنجان معیوب است و به درستی برای نگهداری از فنجان‌های پر از مایع طراحی نشده است.
در این شکایت ذکر شده است که وقتی مایع به داخل جا لیوانی می‌ریزد، سیم‌های ماژول کنترل SRS (کیسه هوا) که مستقیماً در زیر لیوان قرار دارد خیس شده و آسیب می‌بینند که درنهایت باعث آسیب به کیسه‌های هوا می‌شود.
شرکت مشاور BrightK با وکالت آتی، شاکی دعوای مذکور است. هوانس مارگریان معتقد است که هزاران خودرو وجود دارند که از این قبیل ایرادات طراحی رنج می‌برند. وی همچنین افزود که این نحوه طراحی در صورت نشت مایعات به جا لیوانی یا میعانات روی لیوان، منجر به خرابی خودرو می‌شود.
شکایات متعددی در دادخواست ذکر شده است. اکثر این شکایات، گزارشی از خرابی ماژول کنترل SRS پس از ریختن ناخواسته مایع روی لیوان‌ها و نفوذ آن به قسمت‌های الکتریکی زیرین را می‌دهند.هزینه‌های تعویض و تعمیر ماژول بیش از 2000 دلار است که در برخی موارد، بی ام و از پوشش گارانتی برای آن خودداری می‌کند.
یکی از شکایات مورخ مارس 2021 به شرح زیر است:
فردی نوشابه را در جالیوانی بی ام و X7 2020 قرار داده است. درب آن خوب بسته نشده بود و مقداری از نوشابه روی کنسول میانی تعویض دنده ریخت. البته فنجان از جا لیوانی بیرون نیامد و تنها مقداری از آن در هنگام رانندگی ریخته شد. هنوز 95 درصد از لیوان از نوشابه پر بود اما پس از گذشت مدت زمانی ماشین در لاین چپ بزرگراه متوقف شده و قادر به رانندگی نبود. این خودرو یدک‌کش می‌شود. طبق بررسی‌ها این مایع به بخشی از سیستم تعویض دنده آسیب رسانده است. هزینه تعمیر آن 2900 دلار و شامل ضمانت نمی‌شود.

گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari