جدیدترین شاهکار منصوری با همکاری شرکت مهندسی MTM، قدرت ۱۰۰۱ اسب بخار و گشتاور ۱۲۵۰ نیوتن‌متر دارد. مدل استاندارد لامبورگینی اوروس، ۶۵۰ اسب بخار قدرت و ۸۵۰ نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند.
شرکت MTM تکنیک از سال ۱۹۸۵ در آلمان فعالیت خود را شروع کرد. عمده محصولات این برند، بسته‌های ارتقا فنی برای خودروهای آئودی، فولکس، بنتلی، پورشه، مکلارن و لامبورگینی هستند.  MTM علاوه‌بر تقویت موتور، برای سیستم ترمز، فنربندی، اگزوز، رینگ اسپرت و حتی امکانات داخل کابین مثل صندلی‌ها و تجهیزات الکترونیک نیز، لوازم تولید می‌کند.
منصوری از معدود شرکت‌های تیونینگ دنیا محسوب می‌شود، که نسخه‌های مختلفی از لامبورگینی اوروس را ارتقا داده است. در مدل جدید، موتور ۴ لیتر V8، فراتر از بوگاتی ویرون عمل می‌کند. سپر جلو هم متحول شده است تا ورودی هوا برای پیشرانه‌ی تقویت‌شده، بزرگ‌تر شود. کیت بدنه از نظر آیرودینامیک، بهینه‌سازی شده و در عقب، سه‌ اگزوز جای‌گزین چهار خروجی دوقلو، شده‌اند.
لامبورگینی اوروس منصوری 2022
تقویت‌ پیشرانه توسط مهندسان MTM در آلمان انجام شده است. علاوه‌بر ارتقای توربوشارژها، سیستم هوارسانی به موتور و  فیلترهای مربوطه نیز، متفاوت از مدل اصلی هستند. تجهیزات الکترونیک اوروس نیز بهینه‌سازی و برنامه‌ریزی شده‌اند تا قدرت و گشتاور را برای جلوگیری از آسیب به قطعات مختلف، کنترل کنند. ابرشاسی‌بلند منصوری و MTM، سرعت‌گیری صفر تا صد کیلومتر برساعت ۳/۵ ثانیه و نهایت سرعت محدود شده به ۳۰۵ کیلومتر برساعت دارد.
براساس شنیده‌ها، لامبورگینی اوروس در سال ۲۰۲۲ تغییر چهره خواهد داد و احتمالا همراه پیشرانه‌ی پلاگین هیبرید تولید خواهد شد.
واییی نرو سمیه ( Arash AF10 )
چ رینگی
M.Kazem.K
به به این شد یه چیزی ! آدم لذت میبره ! نه افراط نه تفریط !
J.L.A
عجب چیزیه
محمدرضا
این دیگه خفنه
AMG GT R-CLK GT R
MTM موتورش رو تیون کرده وگر نه منصوری در این حد و اندازه نیست
ممد
قدرت این ماشین در حالت استوک ۶۴۰ اسبه با شتابه ۳/۶ بعد ۱۰۰۱ اسب شده ۳/۵؟ حتی سرعتشم تغییری نکرده خب پس تیونینگش چه فایده ای داشته؟
واییی نرو سمیه ( Arash AF10 )
داداش اگه پول داشتم یه دونه از اینا میگرفتم یه دونه هم از ان اوروس معمولی میبردمت تو برف و بعدشم صحرا اون وقت متوجه میشدی تیونیگ ش چه فایده ای داشته
امیرحسین
ظاهر بیرون خیلی شکیل
ولی خبری از داخل نیس
با هزار و یک اسب بخار
چرا ۳.۵ شد؟
نباید کمتر بشه
یا چرا محدود کردن به همون سرعت آیا دلیل گارانتی خودروس؟
مهدی
خوف
مهردادکمال
بنظر میاد اخر منصوری سر عقل اومده و وارد صراط مستقیم شده
mm-yarlou
سر اگزوزاش خیلی جالبن
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *







آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari