به تازگی خبرنگار اسب بخار سفری را به کشور امارات متحده عربی در حاشیه خلیج فارس داشته و به نمایندگی تویوتا الفطیم مراجعه کرده است. در این محتوا گزارش تصویری از نمایندگی این نشان محبوب ژاپنی تهیه شده است.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار ، گروه الفطیم یکی از مجموعه های اقتصادی بزرگ در کشور امارات است که در زمینه های مختلف فعالیت می کند. یکی از شاخه های کاری این گروه، عرضه محصولات تویوتا، لکسوس و برخی نشان های تجاری دیگر در کشور امارات متحده عربی است. در سال هایی که واردات خودرو به ایران انجام می شد، بخش زیادی از تویوتاها و لکسوس های وارداتی از طریق نمایندگی الفطیم تویوتا خریداری می شدند.
با توجه به گزارش تصویری تهیه شده از نمایندگی تویوتا در امارات می توان متوجه شد که همچنان این نشان ژاپنی از محبوبیت بالایی در کشورهای حاشیه خلیج فارس برخوردار است. در حال حاضر نمایندگی الفطیم تویوتا محصولاتی چون لندکروزر سری ۳۰۰ توربو و ۴ لیتری تنفس طبیعی، پرادو، لندکروزر سری ۲۰۰، لندکروزر سری ۷۰ پیکاپ و استیشن، اف جِی کروزر، هایلوکس، کمری، رِیز و… به صورت نقدی و یا اقساطی به فروش می رساند.
همچنین با توجه به صحبت انجام شده با کارشناس نمایندگی الفطیم در امارات، همچنان مردم این کشور استقبال بالایی را از محصولات شاسی بلند تویوتا دارند و برای همین بخش قابل توجهی از شوروم های تویوتا در دبی و ابوظبی به خودروهایی مانند لندکروزر سری ۳۰۰ و ۲۰۰، ام جی کروزر، هایلوکس، لندکروزر سری ۷۰ و پرادو اختصاص دارد. از سویی مشتریان اماراتی می توانند خودروی جدیدی مانند لندکروزر سری ۳۰۰ را با پیشرانه های مختلف و تیپ های آپشنی متفاوت خریداری کنند و همین مسئله سبب شده تا دامنه مالکان این شاسی بلند ژاپنی در کشورهای حاشیه خلیج فارس گسترش پیدا کند.
حتماً ببینید:
ویدیوی تست و بررسی ۴ نسل تویوتا لندکروزر در اسب بخار
ویدیوی تست و بررسی تویوتا پرادو مدل ۲۰۱۰ در اسب بخار
ویدیوی تست و بررسی ۳ نسل تویوتا کمری در اسب بخار
پایگاه خبری اسب بخار
عکس ها: محمدمهدی تفضلیدر قسمت هشتم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی کراس اوور KMC K7 کرمان موتور رفته ایم. همچنین در بخش تست موتورسیکلت ها، بررسی اسکوتر هیبریدی یاماها گرندفیلانو را انجام داده ایم و در آیتم خودروچی نیز، تویوتا یاریس و هیوندای i20 مونتاژ آپشنال را با هم مقایسه نموده ایم.
تارا دوست معولی در هفتمین قسمت از فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی ایران خودرو تارا در نسخه دنده ای رفته ایم و این سدان ملی جدید را به چالش کشیده ایم. همچنین در بخش دوچرخه، به سراغ تست و بررسی یاماها WR155 رفته ایم و این موتورسیکلت به نسبت آفرودی را […]
در این قسمت از فصل هفتم اسب بخار، تست و بررسی سدان جدید FMC 511 را انجام داده ایم. در ادامه برنامه به سراغ مقایسه پژو ۲۰۷i دنده ای و دنا پلاس دنده ای رفته ایم و یاماها ان مکس را هم در بخش بررسی موتورسیکلت ها تست نموده ایم.
در قسمت پنجم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی ام وی ام ۳۱۵ پلاس رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی، به بررسی مزدا ۳ قدیمی و هیوندای آوانته در بازار کارکرده ها پرداخته ایم. در آیتم تیپ کار هم به سراغ کیت های زیربندی ارتقا یافته خودروهای دو دیفرانسیل رفته ایم و […]
در قسمت چهارم از فصل هفتم اسب بخار به تست و بررسی هیوندای آزرا مدل ۲۰۰۸ و ۲۰۱۸ و مقایسه بین دو اسکوتر شهری هوندا کلیک و وسپا VX-L پرداختیم.
قسمت سوم فصل هفتم اسب بخار «ارتفاع پَست» نام دارد و در قالب یک ویژه برنامه تهیه شده است. در این برنامه دو خودروی یواز پاتریوت و یواز پیکاپ مورد تست و بررسی قرار گرفته اند.
در قسمت دوم فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی آفرودی پیکاپ KMC T8 کرمان موتور رفته ایم و این خودرو را به یک چالش کوهستانی دعوت کرده ایم. همچنین در این برنامه موتورسیکلت سری تریل T2 شرکت کویر موتور هم توسط مجریان این برنامه تست شده و در آیتم خودروچی هم نگاهی به پژو پارس LX و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ انداخته ایم.
بالاخره انتشار اولین قسمت فصل هفتم اسب بخار با تست و بررسی فیدلیتی گروه بهمن و یاماها ایروکس آغاز شد. بالاخره پخش فصل هفتم اسب بخار در تیر ۱۴۰۰ آغاز شد و قرار است تا پایان سال جاری، در این برنامه خودروها و موتورسیکلت های مختلفی مورد تست و بررسی قرار بگیرند. قسمت اول فصل […]


source

توسط autokhabari