دنیای خودرو پر از شرکت‌هایی است که به دنبال تولید عجیب‌ترین و جالب‌ترین خودروها هستند. به لطف قوای محرکه الکتریکی و پیشرفت سریع تکنولوژی باتری، شرکت‌های کوچک نیز فرصت حضور در صنعت خودرو را پیدا کرده‌اند. جدیدترین وانتی که پدیدار شده محصول شرکت آی پی دیویژن ولفگانگ است که روی ارائه طراحی‌های نوآورانه و پیشرفته تمرکز دارد. این وانت جدید تاندرتراک نام داشته و روشی منحصربه‌فرد را برای ارائه یک وانت الکتریکی انتخاب نموده است. ما چنین چیزی را قبلاً ندیده بودیم.

طراحی این وانت نشان می‌دهد که آینده وانت‌ها چه چیزی می‌تواند باشد. تاندرتراک مفهوم وانت‌های الکتریکی همه‌جارو را وارد مرحله جدیدی کرده و در این رندرهای سه‌بعدی زیبا می‌توانیم آینده آفرود را تصور کنیم.

ساخت یک خودروی تولیدی نهایی بسیار سخت‌تر از منتشر کرده رندرهایی از یک خودروی دیجیتالی است. نبود محدودیت در رندرها به طراحان این اجازه را می‌دهد تا از ایده‌های دیوانه‌واری استفاده کنند. برای مثال تکنولوژی افزایش دهنده برد تاندرتراک را در نظر بگیرید که باعث اضافه شدن چرخ های بیشتری به بخش عقب این وانت می‌شوند. این ویژگی منحصربه‌فرد باعث می‌شود ۲۵۷ کیلومتر دیگر به شعاع حرکتی کل ۹۰۱ کیلومتری تاندرتراک اضافه شود. همین افزایش دهنده برد باعث می‌شود وانت موردبحث به محصولی شش چرخ تبدیل شده و از نظر آفرود تواناتر باشد.

از دیگر ویژگی‌های منحصربه‌فرد این وانت الکتریکی می‌توان به سایبان خورشیدی بزرگی اشاره کرد که به شارژ خودرو کمک می‌کند. تاندرتراک همچنین به لطف این سایبان باعث آرامش و آسایش بیشتر سرنشینان در زمان گردش در طبیعت خواهد شد. وانت موردبحث یک مثال عالی از آینده احتمالی وانت‌های الکتریکی می‌باشد هرچند با خط تولید سال‌های زیادی فاصله دارد.

یک کاربر
این ماشین بر اساس طرح خفاش ساختند. کلا بنظر شخصی من جالب نیست ! کرونا هم از خفاش ها ، ادعا میشه امده کل دل خوشی از خفاش ها نداریم.
اینو من ببینیم یاد کرونا میفتم
بعد ارتفاع وانت خیلی بالا هست چجوری میشه روی این خودرو بار گذاشت و خالی کرد بیشتر یک طرح مفهومی هست تا کاربردی
جناب ایکس
اگه اینطوره که مورسیه لاگو هم جالب نیست چون هم بر اساس خفاشه و هم اسمش به اسپانیایی معنی خفاش رو میده.
جناب ایکس
اینقدر سایبر تراک نیومد که تاندر تراکم زدن. فقط فرقش اینه که خیلی طراحیش باحال تره.
چند مدت دیگه هم باید منتظر معرفی یه کوپه الکتریکی تو مایه های رودستر باشیم.
abdi_mahdi
خیلی از طراحیش خوشم اومد
zeg
تو اسباب بازی فروشی ها زیاد دیدم
M.K
درسته طراحی سایبرتراک منحصر به فرد خودشه و طرفدارای خودشم داره اما به شخصه با وجود اینکه خیلی نپسندیدم اما به طرح ساده و زننده سایبر تراک ترجیحش میدم . ( البته که این تنها یه رندره و نمیشه بهش دل خوش کرد ) . ولی میشد رو طراحیش بیشتر کار کنن ، نمیدونم فقط منم که فکر میکنم عقبش شبیه رنو ۵ شده ؟! در کل باید اباهت بیشتری میداشت.
$ᏗᏰᏖᎥᏁ$
درکل بد نیست، فقط این رینگ و لاستیکش چرا اینجوریه؟؟
Love Lockheed Martin
زیادی فضایی هست
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari