هنوز اوضاع عادی نشده است. از آنجایی گه گونه اومیکرون کرونا با شدت زیادی در حال گسترش است، شرکت‌های بیشتری قید حضور در رویداد تکنولوژی CES 2022 را می‌زنند. جدیدترین شرکتی که اعلام کرده در این رویداد حضور پیدا نخواهد کرد جنرال موتورز است. این خودروساز به دنبال استفاده از نمایشگاه الکترونیک و تکنولوژی به منظور معرفی شورولت سیلورادو الکتریکی جدید بود اما این کار صورت نخواهد گرفت. سخنگوی جنرال موتورز با انتشار بیانیه‌ای گفته که این خودروساز بجای حضور در CES روی فعالیت‌های دیجیتالی تمرکز خواهد داشت. در بیانیه رسمی این شرکت آمده است:
CES یک پلتفرم تکنولوژی مهم بوده و ما در حال برنامه‌ریزی برای ارائه اخبار مهم کمپانی از جمله معرفی شورولت سیلورادو الکتریکی هستیم
ماری بارا مدیرعامل جنرال موتورز نیز در این رویداد حضور نخواهد یافت. انتظار می‌رفت بارا با حضور در CES 2022 درباره برنامه‌های الکتریکی سازی جنرال موتورز سخنرانی کند. با این وجود سخنگوی این شرکت سریعاً تأکید دارد که چیز زیادی درباره رونمایی از سیلورادو الکتریکی تغییر نکرده و فقط مراسم معرفی آن به‌صورت دیجیتالی برگزار خواهد شد.

او می‌گوید:
تمامی برنامه‌ها و زمان‌بندی معرفی محصولات ما پابرجا بوده که از جمله آن‌ها می‌توان به سیلورادو اشاره کرد. تنها تغییر به عدم حضور فیزیکی ما و محصولاتمان در لاس‌وگاس مربوط می‌شود
علاوه بر جنرال موتورز، شرکت ویمو که در زمینه تکنولوژی خودران فعالیت می‌کند هم قید حضور در CES 2022 را زده است. همچنین دیگر شرکت‌های تکنولوژی همچون گوگل، اینتل و لنوو هم جزو غایبان بزرگ این رویداد خواهند بود. در کل ۴۲ شرکت کننده از حضور در CES 2022 انصراف داده‌اند اما با این وجود شاهد برگزاری این رویداد خواهیم بود و مقامات برگزار کننده گفته‌اند شرکت‌های غایب تنها ۷ درصد کل شرکت‌کنندگان را تشکیل می‌دهند. برای حضور در CES تمامی بازدیدکنندگان می‌بایست واکسن و ماسک زده باشند.
Clean energy (بر باعث بانیش…)
کرونا لامصب…
چین ع.وضی…
چطور یه دنیارو به چوخ بردن…
NAVID۰۰۹۸
کرونا لامصب هست اما خوب بهانه‌ای شده برای خیلی‌ها که با سیاست از این ویروس نهایت استفاده را ببرند !
یکی مثل ایلان ماسک با اعتمادبه‌نفس تمام پروژه‌هایش را جلو میبرد و معرفی میکند و یکی هم مثل این خانوم چون آمادگی شرکت در نمایشگاه را ندارد بهانه جویی میکند !
اگر قرار بود کرونا در این دست همایش‌ها کنترل نشود ، مسئول برگزاری خودش برای همه لغو میکرد و نیازی به کناره‌گیری برخی‌ها هم نبود که فاز نخود هر آشی بردارند !
این خانوم ، مدیر نیست ، سیاستمداریه که میخواهد با نمایش و بزرگنمایی ویروس کرونا از ارائه‌ی محصول و رقابت فرار کند !
وضعیت شورولت مشخصه چی هست ؟!
جز پیکاپ‌هایش چیزی برای رقابت با بزرگان ندارد و هروز تحلیل میرود اما مثل خودروسازان ما میمونه که دولت همیشه پُشتش ایستاده و با تزریق پول سرپا نگهش داشته‌اند !
به نظرم تنها خودرو ساز قدیمی و ارزشمند آمریکا که میشه رویش حساب باز کرد و روی پاهای خودش ایستاده ( فورد ) است به همراه زیر گروهش لینکلن عزیز .
فورد همیشه جنگنده بوده و در سخت‌ترین شرایط هم جنگیده و پیروز شده و نوادگان فورد هم مثل خودش بی‌باک هستند !
البته دوج را نمیشه نادیده گرفت .
دوج همیشه با وجود رَم و چلنجر ، پرچم آمریکا را بالا نگه داشته ، خییییییلی خوبن این دوتا اعجوبه‌ی وحشی !
VIPER
ویروس هرچند ماهی خودشو آبدیت میکنه
مثله اینکه صلاح نیست در آینده نزدیک از شر این ویروس رها بشیم😑
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari