جستجو در خودروبانک
تسلا موتور روز عید کریسمس، رقص نور جذابی را در کانال یوتیوب خود قرار داد. این ویدیو اشاره محسوسی به آپدیت نرم افزاری V11.0 داشته و از یک جنبه بسیار خاص و ویژه است: تمام مدل‌های تسلا در این رقص نور شرکت کرده‌اند.
به‌روزرسانی نرم افزاری چند روز پیش به عنوان بخشی از «پکیج آپدیت تعطیلات» منتشر شده است. این پکیج همچنین شامل بهبود مدل‌های ویژگی‌های قبلی و همین‌طور معرفی ویژگی‌های جدید می‌شود. البته برخی از تغییرات مهم چندان قابل‌مشاهده نیستند، اما تأثیر بسزایی در عملکرد خودرو دارند.
آپدیت نرم افزاری V11.0 نخست برای خودروهای متعلق به کارمندان تسلا و در قالب نسخه بتا منتشر شد. پس از اجرای آزمایشی و رفع ایرادات، نسخه پایدار نرم‌افزار جدید برای خودروهای تسلای آمریکایی عرضه شد. مطابق با زمان‌بندی قبلی، نسخه V11.0 درست در روز کریسمس در دسترس تمام خودروهای تسلا در سراسر جهان قرار گرفت.
نمایش رقص نور برای نخستین بر در خودروهای مدل X مشاهده شد. ولی حالا تمام مدل‌های تسلا می‌توانند از قابلیت رقص آرایی نور و موسیقی برخوردار هستند.

همان‌طور که قبلاً گفته شد، ویژگی‌های جدیدی به نسخه ارتقایافته V11.0 اضافه شده‌اند. نمای دوربین نقطه کور یکی از این ویژگی‌های جدید است که هنگام روشن بودن چراغ راهنما به طور خودکار فعال می‌شود. هیوندای و کیا از مدت‌ها پیش چنین قابلیتی را به خودروهای EV6، توسان و مدل‌های دیگری که دارای داشبورد دیجیتالی و دوربین یکپارچه با آینه‌های جانبی هستند، اضافه کرده‌اند.
آپدیت جدید همچنین شامل بازی‌های جدید برای بخش چندرسانه‌ای، و بهبود نوار منو، رابط، سیستم نویگیشن (راهبری) و حتی یکپارچه‌سازی با تیک توک می‌شود.
گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari