واضح است که مالکیت کلکسیونی از خودروهای جذاب برای همه ممکن نیست. خوشبختانه راه‌های زیادی برای لذت بردن از صنعت خودرو وجود دارد. برای مثال Xtreme RC براولر V2 را در نظر بگیرید که سطح خودروهای رادیو کنترل را چند پله بالاتر برده و به سوپرکارهای مینیاتوری بدل کرده است. این تانک RC احساس برانگیز هم پرفورمنس قابل‌توجهی داشته و درعین‌حال قیمت آن بسیار کمتر از مدل‌های واقعی می‌باشد. در واقع براولر V2 تواناتر از اکثر خودروهایی می‌باشد که هر روزه در خیابان‌ها می‌بینیم.

براولر V2 توسط Xtreme RC که شرکتی بریتانیایی و متخصص تولید محصولات RC است توسعه یافته است. شما با پرداخت ۵۰۴ دلار می‌توانید به یکی از این تانک‌های کوچک که تخفیف ۲۵ درصدی دارد دست پیدا کنید. باید اذعان کرد این تانک RC جزو محصولاتی خواهد بود که شما را پشیمان نکرده و لحظات مفرحی را رقم خواهد زد. طبق شنیده‌ها نیروبخش براولر V2 دو پیشرانه ۲۲۰۰kv و ۱۲ سلول ویژه است که نسبت قدرت به وزن بهتری در مقایسه با فراری ۴۵۸ داشته و توانایی‌های آفرود آن نیز بسیار بهتر است این بزرگ‌مرد کوچک از بخش‌های محافظتی یکپارچه و تقویت شده سود برده و به سپر فلزی و میله‌های تقویت شده مجهز است تا از عهده هر مسیری برآید.

سازنده این تانک رادیو کنترلی می‌گوید سیستم‌های هابی وینگ بکار رفته در براولر به خاطر قابلیت اطمینان اثبات شده و خروجی دیوانه‌وار انتخاب ‌شده‌اند. دو نوع از این سیستم‌ها وجود دارد که قدرت ۸ اسب بخاری تولید کرده و براولر ۲۰ کیلوگرمی را به سرعت ۶۴ کیلومتر در ساعتی می‌رسانند. این پیشرانه‌ها با گیربکس‌هایی که طراحی سفارشی داشته همراه می‌شوند تا تحویل قدرت نرمی را رقم بزنند. برای لذت‌بخش‌تر کردن براولر V2 می‌توان ویژگی اشتراک ویدئو را سفارش داد که حالت حضور در مسابقات رالی را تداعی می‌کند.
امیرعباس
باحال هست اما یکم غیر کاربردی (یکم!)
Nima
RC دنیاى بزرگى داره
منم خسلى دوستش دارم
البته نمونه هاى بنزینى رو بیشتر دوست دارم.
مثل یاک ۵۴ ٢ مترى یا تیرکس ٧٠٠
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari