wp-header-logo-163.png

به تازگی شرکت فردا موتورز شرایط فروش جدیدی را برای FMC SX5 بر روی وبسایت خود قرار داده است. در این طرح فروش این کراس اوور به صورت نقدی و اقساطی به فروش می رسد.
با توجه به شرایط فروش زمستانه SX5 قیمت این خودرو ۷۴۹ میلیون تومان (علی الحساب) اعلام شده است که در طرح فروش نقدی تخفیف ۴۷ میلیون تومانی به خریداران اعطا می شود. همچنین در طرح فروش اقساطی، بازپرداخت تسهیلات به صورت ۱۸ و ۲۴ ماهه خواهد بود و کارمزد اقساط هم صفر اعلام شده است. لازم به ذکر است که موعد تحویل FMC SX5 در ایران طرح فروش ۱۲۰ روزه بوده و سود مشارکت ۱۸ درصد هم برای ودیعه اولیه خریداران در نظر گرفته شده است.
حتماً ببینید:
ویدیوی تست و بررسی FMC SX5 فردا موتورز در اسب بخار
ویدیوی تست و بررسی FMC 511 فردا موتورز در اسب بخار
شرکت فردا موتورز شرایط فروش زمستانه FMC SX5 را با اقساط منعطف اعلام کرده است. در این طرح فروش قیمت خودروها قطعی بوده و امکان خرید اعتباری برای مشتریان فراهم است.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار به نقل از روابط عمومی فردا موتورز ، در شرایطی که خریداران کراس‌اوورهای جدید بازار خودرو در انتظار معرفی محصول جدید خودروسازی فردا هستند تا رقیب تازه نفس کراس‌اوورهای معرفی شده را به لیست مقایسه و خرید خود اضافه کنند، فردا موتورز نوید آغاز عرضه FMC T5 را داد.
رد پای کراس اوور FMC T5 مدتی است در اخبار خودرویی دیده می شود و بعد از رونمایی خصوصی در جمع نمایندگی های فرداموتورز ، زمزمه‌های آغاز عرضه این خودرو تا یک ماه آینده به گوش می رسد. علاوه براین فردا موتورز با اعلام آغاز طرح فروش زمستانه محصولات خود، از ادامه عرضه محصولات پیشین خود خبر داده است.
این خودروساز در طرح زمستانه خود تنوع درشرایط خرید اقساطی ایجاد کرده و خودرو FMC SX5 را با اقساط ۱۸ و ۲۴ ماهه بدون بهره به فروش می رساند. در جدول منتشرشده از سوی فردا موتورز موعد تحویل خودروهای عرضه شده در این طرح ۱۲۰ روز کاری اعلام شده است.
فردا موتورز در ادامه طرح ویژه فروش پاییز محصولات خود در آذر ماه خودروهای FMC SX5 و FMC 511 را با اقساط ۲۴ ماهه به فروش می رساند.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار به نقل از روابط عمومی خودروسازی فردا، فردا موتورز در بخش‌نامه فروش آذر ماه خود، کراس اوور FMC SX5 را با پیش پرداخت ۵۰ درصدی سه مرحله‌ای و ۲۴ قسط ۱۳ میلیون تومانی به فروش می ‌رساند. این خودرو با قیمت ۷۴۹ میلیون تومان به فروش می رسد و شامل گارانتی ۵ ساله و یا یکصد هزار کیلومتری بوده و با موعد تحویل ۹۰ روزه عرضه می شود.
سدان FMC 511 نیز در این طرح با قیمت ۵۶۹ میلیون تومان و مبلغ اقساط ۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومانی به فروش می رسد. موعد تحویل سدان خودروسازی فردا در طرح مذکور ۱۲۰ روز کاری خواهد بود. لازم به ذکر است در این طرح، اقساط هر دو خودرو بدون کارمزد دریافت می شود.
فروش کراس‌اوور FMC T5، محصول جدید این خودروسازی هم که چندی پیش در حضور عاملیت‌های مجاز فردا موتورز معرفی شد، به زودی و با رونمایی رسمی آن آغاز خواهد شد.
محمدرضا آریان نژاد، مدیر بازاریابی این گروه خودروسازی، در خصوص فروش محصول جدید فردا موتورز با تأکید بر توسعه عاملیت‌ها و ایجاد شرایط خرید برای ساکنین شهرهای مختلف، گفت: با توسعه عاملیت‌های فروش در شهرهای متفاوت، امکان دسترسی و خرید محصولات فردا موتورز در تمام نقاط ایران فراهم شده است و با توجه به پیش بینی استقبال از کراس اوور FMC T5 امیدواریم توان پاسخگویی مناسب به درخواست‌های مشتریان عزیز را داشته باشیم. 
او افزود: برای افزایش اطمینان مشتریان از خرید محصولات فردا موتورز، شبکه خدمات رسانی گروه آماده سرویس دهی با توان حداکثری است و بسته‌های تخفیفی مناسبی برای خدمات پس از فروش گروه در نظر گرفته شده است. علاوه بر این در حوزه تأمین قطعات، با توجه به تولیدی بودن محصول و توانمندی ایجاد شده در حوزه داخلی سازی، امر خدمات رسانی و سرویس دهی به مشتریان با شکل مناسبی قابل اجرا خواهد بود.
سلام
اگر مبالغ ذکر شده برای sx5 رو جمع بزنیم کمتر از ۷۴۹ میشه
و همچنین برای ۵۱۱ کمتر از ۵۶۹
برای sx5:
۲۲۴٫۷+۷۴٫۹+۷۴٫۹=۳۷۴٫۵
۲۴*۱۳=۳۱۲
۳۱۲+۳۷۴٫۵=۶۸۶٫۵
دلیلش چیه؟🙄
آقای علی
با سلام، اگر ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده رو به هر دو حاصل جمع اضافه کنی، قیمت درست میشه. یعنی ۹ درصد ۶۸۶/۵ و ۹ درصد ۳۷۴/۵ به خود این اعداد اضافه میشه.
باسلام وخسته نباشید آیا در کرمان نمایندگی دارید یا نه من میخوام ثبت نام کنم چطوری میتونم ثبت نام کنمدر قسمت هشتم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی کراس اوور KMC K7 کرمان موتور رفته ایم. همچنین در بخش تست موتورسیکلت ها، بررسی اسکوتر هیبریدی یاماها گرندفیلانو را انجام داده ایم و در آیتم خودروچی نیز، تویوتا یاریس و هیوندای i20 مونتاژ آپشنال را با هم مقایسه نموده ایم.
تارا دوست معولی در هفتمین قسمت از فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی ایران خودرو تارا در نسخه دنده ای رفته ایم و این سدان ملی جدید را به چالش کشیده ایم. همچنین در بخش دوچرخه، به سراغ تست و بررسی یاماها WR155 رفته ایم و این موتورسیکلت به نسبت آفرودی را […]
در این قسمت از فصل هفتم اسب بخار، تست و بررسی سدان جدید FMC 511 را انجام داده ایم. در ادامه برنامه به سراغ مقایسه پژو ۲۰۷i دنده ای و دنا پلاس دنده ای رفته ایم و یاماها ان مکس را هم در بخش بررسی موتورسیکلت ها تست نموده ایم.
در قسمت پنجم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی ام وی ام ۳۱۵ پلاس رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی، به بررسی مزدا ۳ قدیمی و هیوندای آوانته در بازار کارکرده ها پرداخته ایم. در آیتم تیپ کار هم به سراغ کیت های زیربندی ارتقا یافته خودروهای دو دیفرانسیل رفته ایم و […]
در قسمت چهارم از فصل هفتم اسب بخار به تست و بررسی هیوندای آزرا مدل ۲۰۰۸ و ۲۰۱۸ و مقایسه بین دو اسکوتر شهری هوندا کلیک و وسپا VX-L پرداختیم.
قسمت سوم فصل هفتم اسب بخار «ارتفاع پَست» نام دارد و در قالب یک ویژه برنامه تهیه شده است. در این برنامه دو خودروی یواز پاتریوت و یواز پیکاپ مورد تست و بررسی قرار گرفته اند.
در قسمت دوم فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی آفرودی پیکاپ KMC T8 کرمان موتور رفته ایم و این خودرو را به یک چالش کوهستانی دعوت کرده ایم. همچنین در این برنامه موتورسیکلت سری تریل T2 شرکت کویر موتور هم توسط مجریان این برنامه تست شده و در آیتم خودروچی هم نگاهی به پژو پارس LX و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ انداخته ایم.
بالاخره انتشار اولین قسمت فصل هفتم اسب بخار با تست و بررسی فیدلیتی گروه بهمن و یاماها ایروکس آغاز شد. بالاخره پخش فصل هفتم اسب بخار در تیر ۱۴۰۰ آغاز شد و قرار است تا پایان سال جاری، در این برنامه خودروها و موتورسیکلت های مختلفی مورد تست و بررسی قرار بگیرند. قسمت اول فصل […]
سلام
اگر مبالغ ذکر شده برای sx5 رو جمع بزنیم کمتر از ۷۴۹ میشه
و همچنین برای ۵۱۱ کمتر از ۵۶۹
برای sx5:
۲۲۴٫۷+۷۴٫۹+۷۴٫۹=۳۷۴٫۵
۲۴*۱۳=۳۱۲
۳۱۲+۳۷۴٫۵=۶۸۶٫۵
دلیلش چیه؟🙄
آقای علی
با سلام، اگر ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده رو به هر دو حاصل جمع اضافه کنی، قیمت درست میشه. یعنی ۹ درصد ۶۸۶/۵ و ۹ درصد ۳۷۴/۵ به خود این اعداد اضافه میشه.
باسلام وخسته نباشید آیا در کرمان نمایندگی دارید یا نه من میخوام ثبت نام کنم چطوری میتونم ثبت نام کنم


source

توسط autokhabari