در قسمت ششم سفرنامه اسب بخار در دبی ۲۰۲۱ به سراغ نمایندگی و شوروم نیسان در حاشیه خلیج فارس رفته ایم. همچنین در این برنامه سوژه های جذابی مانند لِگوی تویوتا لندکروزر اتاق ۳۰۰ هم به نمایش در آمده است.
میزبان اسب بخار در این سفر شرکت پترو افرا خاورمیانه، تامین کننده روغن های لوبرکس در ایران، بوده است و در قسمت های بعد با خط تولید این نشان روغن بیشتر آشنا خواهیم شد. قسمت های بعدی این برنامه طی روزهای آتی منتشر خواهد شد و جزئیات بیشتری از این سفر خودرویی در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.
حتماً ببینید:
سفرنامه اسب بخار در دبی ۲۰۲۱ – بخش اول
سفرنامه اسب بخار در دبی ۲۰۲۱ – بخش دوم
سفرنامه اسب بخار در دبی ۲۰۲۱ – بخش سوم
سفرنامه اسب بخار در دبی ۲۰۲۱ – قسمت چهارم
سفرنامه اسب بخار در دبی ۲۰۲۱ – قسمت پنجم
ویدیوی خط تولید روغن های لوبرکس در امارات
در سفر اخیر اسب بخار به کشور امارات متحده عربی واقع در حاشیه خلیج فارس، محمدمهدی تفضلی و حامد زارع پور به عنوان نمایندگان این رسانه به دعوت شرکت پترو افرا خاورمیانه در اتومکانیکا و شهر دبی به مدت یک هفته حضور داشتند.
شرکت پترو افرا خاورمیانه در سال ۱۳۹۵ به منظور ارائه کلیه خدمات بازرگانی در زمینه خرید و فروش، صادرات و واردات محصولات نفت و گاز در ایران تاسیس گردید. این شرکت با سرمایه گذاری سهام داران خارجی و داخلی برای تامین بخشی از نیاز های صنعت روانکاری و روغن در ایران فعالیت خود را آغاز نمود. شرکت پترو افرا خاورمیانه تنها نماینده رسمی دو شرکت بزرگ خارجی لوبرکس امارات و فرانکفورت پترولیوم آلمان در ایران است.در قسمت هشتم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی کراس اوور KMC K7 کرمان موتور رفته ایم. همچنین در بخش تست موتورسیکلت ها، بررسی اسکوتر هیبریدی یاماها گرندفیلانو را انجام داده ایم و در آیتم خودروچی نیز، تویوتا یاریس و هیوندای i20 مونتاژ آپشنال را با هم مقایسه نموده ایم.
تارا دوست معولی در هفتمین قسمت از فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی ایران خودرو تارا در نسخه دنده ای رفته ایم و این سدان ملی جدید را به چالش کشیده ایم. همچنین در بخش دوچرخه، به سراغ تست و بررسی یاماها WR155 رفته ایم و این موتورسیکلت به نسبت آفرودی را […]
در این قسمت از فصل هفتم اسب بخار، تست و بررسی سدان جدید FMC 511 را انجام داده ایم. در ادامه برنامه به سراغ مقایسه پژو ۲۰۷i دنده ای و دنا پلاس دنده ای رفته ایم و یاماها ان مکس را هم در بخش بررسی موتورسیکلت ها تست نموده ایم.
در قسمت پنجم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی ام وی ام ۳۱۵ پلاس رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی، به بررسی مزدا ۳ قدیمی و هیوندای آوانته در بازار کارکرده ها پرداخته ایم. در آیتم تیپ کار هم به سراغ کیت های زیربندی ارتقا یافته خودروهای دو دیفرانسیل رفته ایم و […]
در قسمت چهارم از فصل هفتم اسب بخار به تست و بررسی هیوندای آزرا مدل ۲۰۰۸ و ۲۰۱۸ و مقایسه بین دو اسکوتر شهری هوندا کلیک و وسپا VX-L پرداختیم.
قسمت سوم فصل هفتم اسب بخار «ارتفاع پَست» نام دارد و در قالب یک ویژه برنامه تهیه شده است. در این برنامه دو خودروی یواز پاتریوت و یواز پیکاپ مورد تست و بررسی قرار گرفته اند.
در قسمت دوم فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی آفرودی پیکاپ KMC T8 کرمان موتور رفته ایم و این خودرو را به یک چالش کوهستانی دعوت کرده ایم. همچنین در این برنامه موتورسیکلت سری تریل T2 شرکت کویر موتور هم توسط مجریان این برنامه تست شده و در آیتم خودروچی هم نگاهی به پژو پارس LX و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ انداخته ایم.
بالاخره انتشار اولین قسمت فصل هفتم اسب بخار با تست و بررسی فیدلیتی گروه بهمن و یاماها ایروکس آغاز شد. بالاخره پخش فصل هفتم اسب بخار در تیر ۱۴۰۰ آغاز شد و قرار است تا پایان سال جاری، در این برنامه خودروها و موتورسیکلت های مختلفی مورد تست و بررسی قرار بگیرند. قسمت اول فصل […]


source

توسط autokhabari