اسلانتنوز یکی از خاطره‌انگیزترین نسخه‌های پورشه ۹۱۱ بوده و یکی از طرفداران این برند پکیج اسلانتنوز را برای نسل ۹۹۶ این سوپر اسپورت مشهور طراحی کرده است. این پورشه ویژه توسط Crucible Coachworks در پنسیلوانیا اصلاح شده و اگرچه هنوز کار آن تمام نشده اما تاکنون چندین ویدئو توسط مالک منتشر شده و می‌توانیم روند طراحی و تولید این خودروی جالب را مشاهده کنیم. تمامی پانل‌های جدید بدنه از فلز سبک‌وزن تشکیل و توسط دست بریده و طراحی شده‌اند. همچنین رندرهای منتشر شده از نسخه تکمیل شده این خودرو ظاهر رادیکال آن را به خوبی نشان می‌دهد.

برای تولید ۹۹۶ اسلانتنوز تمامی پانل‌های سه‌چهارم جلویی تعویض گردیده و البته هماهنگی خوبی هم با کاپوت استاندارد دارند. این بهبودها باعث شده‌اند ۹۱۱ موردبحث طراحی نمادینی داشته باشد. از دیگر ویژگی‌ها می‌توان به رکاب‌های جانبی جدید و قوس‌های چرخ عقب متفاوت اشاره کرد. همچنین استفاده از پانل‌های جدید به معنی حذف چراغ‌های جلوی استاندارد می‌باشد. اگرچه نسخه اصیل اسلانتنوز از چراغ‌های پاپ آپ استفاده کرده بود اما این خودرو به چراغ‌های نازک LED که بین پانل‌ها و سپر جلو نصب شده‌اند مجهز شده است.

بخش عقب نیز تغییراتی داشته و از سپر و دیفیوزر منحصربه‌فرد استفاده شده است. این قطعات جدید همچنین روی آئرودینامیک ۹۱۱ هم تأثیر داشته است. چراغ‌ها نیز دستخوش تغییر شده و زمانی که این موارد با رینگ‌های جدید و سیستم تعلیق با ارتفاع کمتر ترکیب گردد ۹۹۶ موردبحث ظاهری منحصربه‌فرد خواهد داشت.
ناشناس
اگه طلایی و قرمز رنگ میکردن قشنگ میشد آیرون من. عکس دوم رو ببینید.
امیرعلی
از جلو خیلی شبیه ژاپنی ها شده
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari