تبلیغات خودرویی در فرانسه با آغاز ماه مارس کمی متفاوت خواهد بود. این کشور اروپایی اخیراً قانونی را تصویب کرده که طی آن خودروسازان باید در تبلیغات خود سایر روش‌های حمل‌ونقل را تبلیغ کنند تا به دولت در زمینه کاهش آلایندگی‌ها کمک کرده باشند. فرانسه به خودروسازان اجازه می‌دهد تا از بین سه پیام تبلیغاتی که استفاده از روش‌های زیست‌محیطی حمل‌ونقل را پیشنهاد می‌کند یکی را انتخاب نمایند. این سه پیام عبارت‌اند از: اشتراک خودرویی را در نظر بگیرید، برای تردد روزمره از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید و برای سفرهای کوتاه، پیاده‌روی یا دوچرخه‌سواری را انتخاب کنید هستند.

این قوانین شامل تبلیغات تلویزیونی، رادیویی، اینترنتی و… هستند. تبلیغات خودرویی همچنین باید شامل کلاس آلایندگی آن خودرو باشند. در این خبر آمده خودروسازانی همچون هیوندای و فولکس‌واگن آماده هماهنگی با این قانون هستند. فولکس‌واگن گفته به دنبال بهترین همراهی با این قانون تبلیغ خودرویی جدید خواهد بود. عدم پیروی از این قانون می‌تواند منجر به جریمه‌ای در حد ۵۰ هزار یورو شود. قانون موردبحث از اول مارس اجرایی شده و جدیدترین قانون خودرویی فرانسه محسوب می‌شود. سال پیش این کشور از مالیات جدید روی خودروهای شاسی‌بلند پرمصرف رونمایی کرد. همچنین در قانون دیگر برخی خودروها اجازه تردد در بخش‌های مرکزی شهرهای بزرگ فرانسه را ندارند. این کشور همچنین قانونی را تصویب کرده که در آن تردد خودروهایی با میزان آلایندگی دی‌اکسید کربن بالا از سال ۲۰۲۸ کاملاً ممنوع خواهد بود.

شهرهای بزرگ و کشورهای مختلف در سراسر دنیا قوانین جدیدی را برای کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای تصویب کرده‌اند. بریتانیا در سال ۲۰۲۰ اعلام کرد با آغاز سال ۲۰۳۰ فروش خودروهای درون‌سوز را ممنوع خواهد کرد و خودروهای هیبریدی نیز سرنوشت مشابهی در سال ۲۰۳۵ خواهند داشت. احتمالاً خودروسازان با طیف متنوعی از قوانین این‌چنینی در کشورهای مختلف روبرو خواهند شد.
بهزاد
اینا چیزی نیست دولت هلند میخواد صنعت دامداری را با صنایع دیگه جایگزین کنه و از الان شروع کرده و به کسانی که گاوداری خودشونو تعطیل کنند مشوق هایی را در نظر گرفته!
NAVID۰۰۹۸
متوجه نشدم !
به جای دامداری میخواهند چه بیاورند :
پَروَرِش حلزون یا کرم !
ترویج به ویجیترین شدن !
دنیا دنیا باشه نباشه ، هیچ چیز جای گوشت را نخواهد گرفت !
این قِرتی بازی‌های جدید هم به درد اون‌هایی میخوره که زیاد تو نقش باکلاس بودن و خاص بودن فرو میروند !
Philipp
😂
تبلیغ نکنن سنگین تره که😂
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *







آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari