حسن خان‌محمدی معتقد است که شاگردان یحیی نباید فریب رتبه شهرخودرو در جدول را بخورند و باانگیزه کافی در میدان حاضر شوند.
به گزارش خبرورزشی، حسن خان‌محمدی، بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص شرایط فعلی این تیم اظهار کرد: به هر حال پرسپولیس توانست بازی مهم، خوب و ۶ امتیازی را از تراکتور ببرد و هم خودش در کورس قهرمانی بماند و هم شرایط این تیم را سخت‌تر کند. پرسپولیس نسبت به اوایل فصل بهتر و روان‌تر بازی می کند اما هنوز هم مشکل دارد.
وی ادامه داد: تیم با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالات، تقویت نشد و حتی بازیکنان گرفته شده هم نتوانستند کمکی به تیم بکنند. پرسپولیس نسبت به سایر تیم‌ها و رقبای اصلی خود که هر نوع کمکی به آن ها می‌شود، مسیری سخت‌تری دارد و تیم اگر می‌خواهد نتیجه بگیرد، بازیکنان، کادر فنی و مدیریت باید یک‌دل باشند. رقیب پرسپولیس فقط استقلال و سپاهان نیستند زیرا با توجه به قهرمانی در ۵ سال اخیر، هر تیمی با انگیزه مقابل شاگردان گل‌محمدی قرار می‌گیرد و دوست دارد با امتیاز گرفتن نشان دهد.
خان‌محمدی درباره دیدار روز شنبه این تیم برابر شهرخودرو گفت: این دیدار حتی به ظاهر هم آسان نیست و بازیکنان نباید گول رتبه حریفش را بخورند. دیدی که سپاهان به سختی و بعد ۶۰ دقیقه توانست راهی برای باز کردن دروازه آن‌ها پیدا کند. هر بازی برای شهرخودرو حکم مرگ و زندگی دارد و همین باعث می‌شود هم بازیکنانش دوندگی بیشتری داشته باشند و هم به دنبال امتیازگیری از تیم دوم جدول باشند. پرسپولیس همین الآن و با توجه به جدول واقعی صدرنشین لیگ است زیرا هنوز آن ۲ امتیاز که برای دیدار با گل‌گهر به استقلال دادند، نباید اعمال شود تا رای نهایی مشخص شود.
او با اشاره به این که پرسپولیس در همه پست‌ها نیاز به تقویت دارد، افزود: برای قهرمانی و ماندن در کورس باید در همه پست‌ها قوی‌تر شوی. پرسپولیس قرار است در ۳ جام با رقیبانش جدال کند و حداقل نیاز به دو تیم در زمین و روی نیمکت دارد. ما هم در خط هافبک، هم خط دفاع و هم در خط حمله نیاز به جذب بازیکن داریم اما متاسفانه معمولا در نیم فصل بازیکن خیلی خوبی نیست که در دسترس باشد مگر این که کادر فنی و مدیریت بتواند بازیکن خارجی خوب پیدا کند و به خدمت بگیرد.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari