براساس مصوبه‌ی پلیس راهو، تا پایان دی‌ماه امسال، هر نوع جریمه‌ اعم از تسلیمی و الصاقی که به علت پرداخت نشدن در مهلت ۶۰ روزه دو برابر شده باشد به اصل جریمه تبدیل و دیر کرد آنها بخشیده می‌شود.
به گزارش فارس، رئیس پلیس راهور استان فارس از هموطنانی که دارای جرائم معوقه هستند خواست از فرصت باقیمانده استفاده و نسبت به پرداخت جرائم خود اقدام کنند. او به خبرنگاران گفت:
برابر مصوبه هیئت دولت و مجوز مجلس شورای اسلامی، مهلت بخشودگی دوبرابری جرائم رانندگی سال ۹۹ تا پایان دی ماه است و نسبت به تمدید آن هنوز تصمیمی اتخاذ نشده است.
در مهلت تعیین شده برای بخشودگی جرائم، کُل جریمه‌ها اعم از تسلیمی و الصاقی که به علت پرداخت نشدن در مهلت ۶۰ روزه دو برابر شده باشد به اصل جریمه تبدیل و دیر کرد آنها بخشیده می‌شود
بخشودگی جرائم مربوط به جرائمی می شود که تا پایان سال ۹۹ اعمال شده اند و شامل جرایم کلیه سال ها بجز امسال می شود.
طرح بخشودگی از روز شنبه ۴ اردیبهشت ماه امسال شروع و تا پایان دی ماه سال جاری ادامه خواهد داشت و هنوز برای تمدید آن تصمیم گرفته نشده است.
خودروی رانندگانی که بیش از یک میلیون تومان جریمه دارند توسط مأموران پلیس راه و راهور در معابر درون و برون شهری توقیف و تا زمان پرداخت دیون معوق در پارکینگ متوقف می شوند.
رحیم
ترجیح میدم چند سال دیگه دوبرابرش رو پرداخت کنم.
عاشق پدال
چرا جریمه رو میبخشن؟
عجب مملکتیه. واقعا شیر تو شیر.
طرف خلاف میکنه باید جریمه بشه. حالا میبخشن. تف تف تف
پدال چقدر کامنتامو ویراش کردی. خب کمتر.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari