رضاییان علاقه‌مند است به لیگ ایران برگردد و دوباره پیراهن پرسپولیس را بپوشد. او با دوستان نزدیک خود این مسأله را در میان گذاشته و حتی از طریق واسطه‌ها پیغام‌هایی نیز میان او و کادرفنی پرسپولیس رد و بدل شده است.
به گزارش ایران ورزشی، رامین رضاییان هیچگاه علاقه‌اش را به پرسپولیس کتمان نکرده و از روزی که به بلژیک و قطر هم رفته، همیشه در فضای مجازی یا مصاحبه‌هایی که انجام داده، از پرسپولیس به‌عنوان محبوبترین باشگاهش نام برده. رضاییان مدتی است به‌دلیل مشکلات حاشیه‌ای از اردوی تیم ملی جا مانده و هرگز مورد توجه دراگان اسکوچیچ قرار نگرفته. یا اگر هم قرار گرفته فدراسیون فوتبال یا مراجع بالاتر مجوز حضور او در اردوی تیم ملی را صادر نکرده‌اند. با این حال رضاییان همچنان امید دارد تا بتواند به لیست تیم ملی برگردد و دومین جام جهانی متوالی خود را تجربه کند.
مدافع راست سابق تیم ملی چهارمین فصل حضور در لیگ ستارگان قطر را سپری می‌کند. او که یک فصل ناموفق را در فوتبال اروپا و باشگاه اوستنده بلژیک پشت سر گذاشت، با حضور دوباره در فوتبال آسیا به الشحانیه رفت و سپس پیراهن الدحیل را پوشید. حضور رضاییان در الدحیل کوتاه بود و او فصل قبل راهی السیلیه شد و هنوز هم با پیراهن این تیم در لیگ ستارگان قطر بازی می‌کند. رضاییان این فصل ۱۳ بار در ترکیب السیلیه قرار گرفته، ۱۰۰۲ دقیقه در زمین حضور داشته و دو گل هم به ثمر رسانده. او آچار فرانسه السیلیه محسوب می‌شود و این فصل علاوه بر دفاع راست در پست‌های دیگری همچون وینگر راست و مهاجم نوک هم بازی کرده و یکی از بازیکنان برتر تیمش بوده.
با همه این تفاسیر، اما رضاییان علاقه‌مند است به لیگ ایران برگردد و دوباره پیراهن پرسپولیس را بپوشد. او با دوستان نزدیک خود این مسأله را در میان گذاشته و حتی از طریق واسطه‌ها پیغام‌هایی نیز میان او و کادرفنی پرسپولیس رد و بدل شده. حتی گفته می‌شود رضاییان برای بازگشت شرط و شروطی هم ندارد و حاضر است در مورد مسائل مالی تخفیف هم بدهد. رامین البته برای بازگشت به پرسپولیس اهدافی نیز در سر دارد. او در سال منتهی به جام جهانی دوست دارد جایی بازی کند که بیشتر در چشم باشد. پرسپولیس باشگاهی است که بازی‌هایش را قریب به اتفاق فوتبالی‌ها تماشا می‌کنند و همین موضوع می‌تواند برای دعوت از بازیکنان به تیم ملی هم مؤثر باشد.
از طرفی دیگر پرسپولیس هم در سمت راست زمین- چه دفاع راست و چه وینگر راست- با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کند و به همین دلیل کادرفنی این تیم بی‌میل نیست تا بازیکنی در قواره‌های رضاییان را جذب کند. مدافع راست تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ و جام ملت‌های آسیای ۲۰۱۹ سابقه بازی زیر نظر یحیی گل‌محمدی را در لیگ دوازدهم و ترکیب صبا دارد. این دو بعد از حدود ۱۰ سال می‌توانند در لیگ بیست و یکم دوباره با هم همکاری کنند. حتی شنیده می‌شود شماره پیراهن رضاییان در پرسپولیس هم مشخص شده، اما باید ببینیم آیا این شایعه‌ها درست است و اصلاً السیلیه مجوز حضور این مدافع ۳۱ ساله در پرسپولیس را صادر می‌کند یا نه؟
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari