wp-header-logo-958.png

فولکس واگن آخرین نسل از سدان پاسات را فقط تا پایان سال ۲۰۲۲ تولید خواهد کرد.
به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان – بر اساس گزارش Autocar، این برند آلمانی به تولید سدان چهار پاسات در اروپا پایان داده است. دلیل این تصمیم این است که  فولکس واگن آرتئون جای این خودرو تولید خواهد شد.
آنطور که خبرها حکایت دارند تولید این خودرو (سدان فولکس واگن پاسات) در سال ۲۰۲۳ متوقف می شود و به نظر می رسد که این خودروساز قصد راه اندازی خط تولید خودرویی دیگر را دارد. نسل فعلی پاسات B۸ که قرار است در سال ۲۰۲۳ اصلاح شود، بر روی پلتفرم به روز شده MQB ساخته خواهد شد.
با وجود تغییرات چشمگیری که روی این خودرو اعمال شده، نسل فعلی این خودرو تنها به عنوان یک مدل با سقف بلند به بازار آمریکا راه پیدا خواهد کرد. مدل اصلی فولکس واگن پاسات از زمانی که توسط "جورجتو جوجارو" در دهه ۷۰ عرضه شد، به عنوان یک سدان و یک ون در دسترس بوده است.
تولید سدان فولکس واگن پاسات به پایان رسید
 ما وب‌سایت‌های مختلف اروپایی فولکس‌واگن را بررسی کردیم و این بررسی ها نشان می دهد که خودرویی مانند پاسات تا به امروز ارائه نشده است. گمان می‌رود توقف تولید پاسات راه را برای فولکس‌واگن Aero B آینده هموار کند. سدان تمام الکتریکی در حال حاضر در حال توسعه است که از طراحی مفهومی ID Space Vizzion در سال ۲۰۱۹ الهام گرفته است.
تولید سدان فولکس واگن پاسات به پایان رسید
از آنجایی که این کانسپت به عنوان یک واگن عرضه شد، انتظار می‌رود که Aero B به عنوان یک سدان و یک ون، درست مانند پاسات، وارد بازار شود.
بر اساس گزارش ها، Aero B نام آزمایشی این مدل است. فولکس‌واگن می‌تواند آن را برای پیروی از قرارداد نام‌گذاری شناسه خودرو‌های برقی تغییر دهد، اما انتظار می‌رود اواخر امسال یا اوایل سال ۲۰۲۳ معرفی شود.
تولید سدان فولکس واگن پاسات به پایان رسید
 
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari