سیامک نعمتی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس امیدوار است این تیم فصل آینده به لیگ قهرمانان آسیا بازگردد.
به گزارش خبرورزشی، با سیامک نعمتی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص شرایط این تیم در پایان بازی‌های نیم فصل، وضعیت دریافتی‌ها، حذف از لیگ قهرمانان آسیا و البته تغییرات مدیریتی در باشگاه پرسپولیس گفت و گویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید.
برد مهمی مقابل فجر بدست آوردید. در خصوص این بازی صحبت کن. 
خب به نظرم بازی سختی بود چون فجر تیمی‌بود که دوندگی بالایی داشت و خوب هم دفاع می‌کرد. با این حال خداراشکر توانستیم از موقعیتمان استفاده کنیم و ۳ امتیاز این دیدار مهم را بگیریم. امیدوارم در ادامه راه هم بتوانیم همین روند را ادامه دهیم و خودمان را به صدر جدول برسانیم.
پرسپولیس نتوانست قهرمان نیم فصل شود. چقدر امیدواری در پایان فصل قهرمان لیگ شوید؟
خب هنوز بازی‌های زیادی تا پایان فصل مانده و قهرمانی نیم فصل اهمیت زیادی ندارد. ما همه تلاشمان را می‌کنیم تا در انتهای فصل جام قهرمانی را بالای سر ببریم و هوادارانمان را شاد کنیم. من فکر می‌کنم بازیکنان پرسپولیس مظلوم هستند و کسی هم به وضعیت ما رسیدگی نمی‌کند.
بعد از بازی مقابل فجر خیلی از بازیکنان نسبت به وضعیت مالی باشگاه گلایه داشتند.نظر تو در این رابطه چیست؟
خب واقعا شرایط باشگاه پرسپولیس خوب نیست. ۵ سال قهرمان لیگ شدیم و در این فصل هم تنها ۳ امتیاز با صدر جدول فاصله داریم ولی هیچ پاداشی نگرفتیم. تا الان هم فقط ۲۰ درصد به ما پول دادند و این شرایط اصلا در شان باشگاهی به این بزرگی نیست که در سال‌های اخیر کلی جام بدست آورده است.
قهرمانی نیم‌فصل اهمیت ندارد/ انتهای فصل جام را ما بالا می‌بریم/ امیدوارم سال آینده به آسیا برگردیم
فکر می‌کنی با آمدن مدیرعامل جدید اوضاع بهتر شود؟
من به عنوان بازیکن نمی‌توانم در خصوص تغییرات مدیریتی حرف بزنم. فقط امیدوارم شرایط بهتر شود تا بتوانیم حضور پرقدرتی در نیم فصل دوم داشته باشیم. ما حتی زمین تمرین مناسبی هم نداریم و امیدوارم این مشکلات هرچه زودتر حل شود.
در مورد حذف از لیگ قهرمانان آسیا چه صحبتی داری؟
واقعا اتفاق تلخی است و نکته مهم اینجاست که کسی این موضوع را گردن نمی‌گیرد و مشخص نیست چه کسی مقصر است. باشگاه ما با میلیون‌ها هوادار و کسب کلی جام قهرمانی ، سال‌هاست با مشکلات مختلف دست و پنجه نرم می‌کند. کاری از دست ما بازیکنان برنمی‌آید و امیدوارم هرکسی که مسئول است مشکلات را رفع کند . فکر می‌کنم امسال دیگر شانسی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا نداریم ولی خدا کند خیلی زود هر مشکلی که وجود دارد، حل شود و حداقل برای سال آینده مجوز شرکت در بازی‌ها را کسب کنیم. من فکر می‌کنم این اتفاقات حتی به وجه فوتبال ما ضربه می‌زند و فقط مختص به یک باشگاه نیست.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari