ناظر بازی پرسپولیس و فجر سپاسی می گویند گلی که مهدی ترابی وارد دروازه تیم شیرازی کرد هیچ مشکلی نداشت و به هیچ عنوان آفساید نبود.
به گزارش خبرورزشی، حسین جنگی ناظر بازی حساس دو تیم پرسپولیس و فجر سپاسی که خودش یکی از داوران پیشین فوتبال ایران بوده است در خصوص اتفاقات بازی این دو تیم در ورزشگاه آزادی گفت: خوشبختانه در طول ۹۰ دقیقه هیچ مشکل خاصی در برگزاری بازی پرسپولیس و فجر سپاسی به وجود نیامد و انصافاً تمامی ارکان دو تیم نهایت همکاری را با من داشتند و به عنوان ناظر بازی پرسپولیس و فجر سپاسی هیچ مورد خاصی ندیدم که بخواهم گزارش منفی رد کنم.
وی در ادامه گفت: آقایان یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس و اصغر کلانتری سرمربی فجر سپاسی در کنار زمین قوانین مربوط به سرمربیان دو تیم را به خوبی رعایت کردند و جا دارد صمیمانه از آنها تشکر کنم. ضمن اینکه بازیکنان دو تیم نیز کاملاً جوانمردانه بازی کردند و یکی از بازی‌های خوب هفته پانزدهم لیگ برتر بود.
حسین جنگی که سالها کارشناس داوری فوتبال ایران بوده در خصوص گلی که مهدی ترابی وارد دروازه فجرسپاسی کرد به خبر ورزشی گفت: من به عنوان ناظر بازی و یک کارشناس داوری معتقدم که این گل به هیچ عنوان آفساید نبود و در شرایط سالم به ثمر رسید و زمانی که توپ روی دروازه فجرسپاسی ارسال شد کمال کامیابی نیا در موقعیت آفساید قرار نداشت و داور مسابقه نیز به اتفاق کمک خود به خوبی صحنه را تشخیص داد و گل را سالم اعلام کرد.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari