جستجو در خودروبانک
می توان گفت با رویه ای که شرکت های خودروسازی و سازندگان موتورسیکلت در دنیا پیش گرفته اند، نمی توان آینده ای برای پیشرانه های درون سوز فسیلی متصور بود و باید در دهه آینده، با آنها خداحافظی کرد. امروزه اسکوترهای برقی از شایع ترین و در دسترس ترین وسایل نقلیه ای هستند که با انرژی الکتریکی حرکت می کنند. خوشبختانه در حالی که در کشورمان، خودروهای برقی و هیبریدی اصلا جایگاهی ندارند، موتورسیکلت های برقی در حال ورود هرچه بیشتر به بازار هستند.

مادو 230 از شرکت مادوموتور، اسکوتری زیبا با طراحی خاص است که گفته شده اکثر قطعات آن ساخت داخل بوده و مشخصه های حرکتی خوبی نیز دارد.
این موتورسیکلت برقی از یک موتور الکتریکی به قدرت 3 هزار وات بهره می برد که می توان گفت در رده قوی ترین های بازار جای خواهد گرفت. این موتور بدون واسطه و مستقیم به چرخ عقب متصل است و خبری از سیستم انتقال قدرت و گیربکس و… در این موتور نیست. سرعت در سه وضعیت قابل انتخاب بوده و می توان برای افزایش برد حرکتی آن، از دو بسته باتری در کنار هم نیز استفاده کرد. عمر باتری آن در حدود 2 تا 3 سال یا 500 بار شارژ عنوان شده و با هر بار شارژ، بردی در حدود 50 تا 60 کیلومتر خواهد داشت و حداکثر سرعت آن نیز به 80 کیلومتر در ساعت می رسد. وزن این اسکوتر در حدود 120 کیلوگرم است و توان حرکت با بیشترین وزن ناخالص 300 کیلوگرم را دارد.

مادو برقی

هر بار شارژ این باتری ها با برق خانگی در حدود 6 ساعت زمان می برد و گفته شده که قادر به عبور از تمام سربالایی های شهری مثل تهران یعنی شیب هایی تا 20 درجه را دارد. این موتورسیکلت در هر دو چرخ دارای ترمز دیسکی بوده و دنده عقب نیز دارد.

گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari